Новини02 серпень 2018

Польський Інститут рекомендує

 

Українське товариство Януша Корчака спільно з Кловським Ліцеєм №77 у Києві оголосили Конкурс дитячого малюнка «Світ творів Януша Корчака очима дітей». Найкращі малюнки буде розміщено на виставці, що проходитиме у рамках «Тижня Януша Корчака», у період з 22 по 29 вересня 2018 року у Києві. Роботи слід надсилати до 15 вересня 2018 року на адресу Кловського Ліцею №77 (вул. Шовковична, 25, 01-024 Київ). 

Януш Корчак – справжнє ім'я Генрик Ґольдшмідт, відомий також як Старий Доктор або Пан Доктор. Польський єврей, який все життя заявляв про свою належність до обох націй.


За його власними словами «лікар за освітою, педагог волею випадку, письменник за покликанням і психолог із необхідності». Людина, яка стала легендою ще за життя, класик дитячої літератури, педагог-новатор, зачинатель діяльності на захист прав дитини і повної рівноправності дітей. Він стверджував, що дитина має право бути такою, як вона є, має право на повагу, на помилку, на висловлення своїх думок. Загинув 1942 року у нацистському таборі смерті у Треблінці разом зі своїми вихованцями.


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля