Новини05 червень 2018

Польський Інститут рекомендує

 

BOOKING THE FUTURE

програма для професіоналів видавничого сектору

на Книжковому Арсеналі

Виступи фахівців фокусуються на наступних темах – «поглядах у майбутнє»:


Погляд на сучасного читача з точки зору інноваційного маркетингу та нових технологій.


Погляд на тенденції європейського книжкового ринку, електронний ринок та способи його інтеграції в стратегії книжкової індустрії, досвід успішних інтелектуальних видавництв, просування «малих» літератур.


Погляд на майбутнє національних літератур та їхню глобалізацію, культурну політику та книговидання, трансформації ролі великих книжкових подій.


Booking the Future – це серія подій, спрямованих на професійний розвиток представників видавничої спільноти та посилення зв'язків між українським та європейським книжковими ринками.


Протягом 30 травня – 3 червня у Мистецькому Арсеналі дев'ять провідних експертів видавничої індустрії з Великобританії, Греції, Італії, Німеччини, Польщі, Угорщини, Франції та Чехії ділитимуться досвідом, інсайтами та інноваціями у промоції та дистрибуції видань.


Програма буде корисна видавцям, студентам видавничої справи, спеціалістам із книжкового маркетингу, ініціаторам книжкових стартапів, організаторам літературних подій, представникам книжкових інституцій.


Booking the Future продовжиться 9 – 13 липня у форматі літньої школи завдяки співпраці з Літературною лабораторією Мистецького Арсеналу. Ключові питання, що будуть розглянуті під час школи: маркетинг та дистрибуція; роль літературних агентів та способи просування авторів на міжнародному ринку; імідж видавництва та автора, книжковий дизайн як аспект маркетингу. Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися подробиці та надіслати заявку на участь.


Програма організована мережею EUNIC в Україні в рамках Сulture Bridges. Куратор програми Booking the Future – Ольга Жук; менеджер програми – Люся Зоря; менеджмент проекту – Даша Стокоз; координація – Кирило Краснокутський; комунікації – Єлена Самбрус.


БІЛЬШЕ ПРО ПРОЕКТ >>
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля