Нагорода за найкращу публікацію на українсько-польську тематику

Новини18 грудень 2009

Нагорода за найкращу публікацію на українсько-польську тематику

 


Презентація результатів «Моніторингу українсько-польського партнерства в українських ЗМІ» відбудеться у п'ятницю, 18.12.2009р., в приміщенні Послосьтва Республіки Польща у Києві (вул. Ярославів Вал, 12).

З 14:00 до 17:00

 


club2_400

 logo_new_ip

 

 

           Нагороду заснували

 

Українсько-Польський журналістський клуб «Без упереджень»

та Польський Інститут у Києві. 

Її вручатимуть авторам найкращих статей, радіо-матеріалів чи теле-сюжетів про Польщу загалом та українсько-польські стосунки зокрема, що їх буде оприлюднено в українських ЗМІ упродовж 2009 року.

Урочистість вручення нагороди відбудеться на початку грудня 2009 року  в рамках підсумкової конференції за результатами проекту «Моніторинг Українсько-Польського партнерства».

Лауреата нагороди визначатиме Капітула Моніторингу, до складу якої входять експерти з українсько-польської проблематики, відомі українські журналісти та представники організацій-співзасновників.

В рамках Моніторингу буде збиратися максимум матеріалів з центральних та регіональних телеканалів, радіостанцій, друкованих видань про Польщу та на українсько-польську тематику. Спеціально визначені експерти, розділені за спеціалізацією ЗМІ, їх підсумують, проаналізують і представлять до відома громадськості. Аналітичні матеріали та найзначніші публікації будуть видані у спеціальному Бюлетеневі Моніторингу.

У проекті, окрім вище згаданих організацій, беруть участь Українсько-Польський центр Академії митної служби України (Дніпропетровськ), ProMova (Львів), а також журналістські групи у Одесі, Миколаєві, Полтаві та Івано-Франківську.

Матеріали для розгляду Капітулою Моніторингу можна надсилати за адресою:

вул. Б. Хмельницького 29/2 оф. 17

01-030 Київ

(з допискою - Моніторинг партнерства)

А також на: info@polinst.kiev.ua

komentarze/коментарі

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля