Новини12 січень 2018

Польський Інститут рекомендує

 

У найближчий понеділок, 15 січня o 19.00 у приміщенні Інституту св. Фоми Аквінського (вул. Деревлянська, 13) у Києві, матимемо нагоду познайомитися з роботами польських фотографів Малґожати Шимчик-Карнасевич і Єжи Карнасевича!


Частину виставки цих двох краківських фотомитців на тему «Польща і поляки на зламі століть» (фотографій періоду 1979-2007 років) представлятиме Посольство Республіки Польща в Україні. Впродовж 2008-2013 років виставка побувала в багатьох українських містах, між іншим, у Краматорську, Донецьку, Луганську, Харкові, Рівному, Луцьку і Вінниці, де її приймали дуже урочисто. Відкриття експозицій проходило у співпраці з польськими дипломатично-консульськими установами за участі високопоставлених українських гостей, серед яких були і мери міст.


Величезний інтерес преси і відвідувачів викликали, серед інших, фотографії з Нової Гути, особливо ті, які показують пам`ятник Леніна після спроби підриву й паломництво Йоанна Павла II до Польщі.


Київський вернісаж буде своєрідним підсумком багаторічної мандрівки виставки по Україні. За задумом експозиції, вона має показати Польщу і лиця поляків в епоху радикальних суспільно-політичних перетворень на нашому континенті, а також заохотити відвідувачів до дискусії на тему підґрунтя формування національної тотожності.


Під час вернісажу передбачено частування гостей заходу.


Щиро запрошуємо на відкриття виставки!


Вхід вільний.Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля