Новини



02 січень 2018

З нагоди 100-річного ювілею польської незалежності відбудуться сотні подій

 

Окрім цього, частину поляків, що живуть закордоном, на сторіччя незалежності буде запрошено до Польщі. У Варшаві відбудеться з’їзд Полонії світу.



Фото: PAP/Jacek Turczyk

 

Триває підготовка закордонних заходів з нагоди відзначення 100-річного ювілею польської незалежності. Відбудеться декілька сотень полонійних подій, планується понад сотня польських культурних заходів.

 

Протягом останніх трьох місяців на сторінці Сенату полонійні організації можуть зголошувати заплановані урочистості з нагоди 100-річчя незалежності за кордоном. Ми очікуємо, що таких подій будуть сотні, – розповідає керівник Канцелярії Сенату Якуб Ковальський: «Кожен, хто зацікавлений вшануванням за кордоном сотої річниці відновлення незалежності, зможе побачити всі ті події, що там відбуватимуться».

 

Закордонні заходи, пов’язані з цією річницею, планує також Інститут Адама Міцкевича. У всьому світі має відбутися понад сто присвячених Польщі і полякам культурних подій, і декотрі з них – у найважливіших культурних установах світу, – розповідає Міхал Лящковський, заступник директора інституту: «Тобто ми повинні показати, що навіть у ті важкі часи, коли Польща не була незалежною державою, тобто у післявоєнний період, незалежність, свобода, самостійність була у польській культурі присутня».

 

Окрім цього, частину поляків, котрі мешкають за кордоном, на сторіччя незалежності буде запрошено до Польщі. У Варшаві відбудеться з’їзд Полонії світу.

 

Джерело: Польське радіо


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля