Новини09 листопад 2017

#likePolska – покажіть, що вам найбільше подобається в Польщі, у День Незалежності 11 листопада

 

Польські гори, море, чи, може, її історія, традиції, або улюблена страва? Зробіть фотографію, зніміть коротке відео та опублікуйте пост у Twitter, Facebook або Instagram у День Незалежності Польщі, 11 листопада, і поставте хештег #likePolska. Покажіть нам, що вам найбільше подобається в Польщі.

 

Мета кампанії #likePolska — продемонструвати численні скарби Польщі: багату історію, місця, які варто відвідати, культуру, традиції, звичаї та визначні досягнення поляків. Можливості нескінченні — кожен може поділитися улюбленою історією про Польщу. Ви можете взяти участь у цій ініціативі з будь-якої точки світу, потрібні лише пов'язані з Польщею приємні асоціації, якими можна поділитися в соціальних мережах.

Правила ініціативи #likePolska

 

Надсилайте фотографії, які ви зробили в улюблених місцях Польщі: Головна площа Кракова, Саска Кемпа у Варшаві або, можливо, затишний куточок, про який знаєте лише ви. Зробіть фото вареників, супу росул чи знаменитого сиру осципек. Поділіться спогадами про відпочинок, адже Польща може викликати у вас асоціацію з Різдвом. Увімкніть камеру свого телефону та запишіть бодай одне речення про те, що ви найбільше цінуєте в Польщі.

 

Опублікуйте свій пост у Twitter, Instagram або Facebook (переконайтеся, що він доступний для всіх) із хештегом #likePolska і приєднайтесь до святкування Дня національної незалежності. Найцікавіші пости будуть опубліковані на сторінці Poland.pl у Facebook а також на @Polska і @Poland у Twitter.

 

 

 

Ви можете також долучитися до кампанії у Facebook, змінивши фото профілю на логотип #likePolska – ПОСИЛАННЯ ТУТ, а також використавши накладку з логотипом для камери вашого мобільного пристрою  ПОСИЛАННЯ ТУТ.

 

Детальнішу інформацію про кампанію можна знайти на веб-сайті Poland.pl та сторінці Facebook facebook.com/polska/, а також у постах із хештегом #likePolska.

 

 

Прес-служба МЗС Польщі


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля