Новини10 жовтень 2017

Польський Інститут рекомендує

 

Український Малий драматичний театр та Центр сучасного мистецтва «ДАХ» запрошують на ВЕЛИКУ ЧИТАНКУ польської дитячої та підліткової драматургії, що відбудеться в рамках презентації книги «А може, ні... Сучасна польська драматиргія для дітей і молоді» (видавництво «Неопалима купина», 2017 р., переклад Ю. Попсуєнка). Антологія, що містить вісім п’єс провідних сучасних польських драматургів,  видана за фінансової підтримки Польського Інституту у Києві. «В кожному з цих творів – щось насправді несподіване та неповторне, веселе та сумне, але дійсно таке, що змушує подивитися на світ іншими очима», – вважають укладачі збірки.


У підготовці читанки взяли участь молоді українськи режисери: Яна Ушпік, Ганна Турло, Анастасія Вервейко, Антоній Ходоровський, Назарій Панів, Ксенія Стасенко, Марія Лук’янова та Дмитро Захоженко. В рамках події також запланована серія професійних обговорень, модератором якої стане заслужений діяч мистецтв України, театрознавець Борис Куріцин. Координатор – п. Марта Коссаковська (Український Малий драматичний театр).


Зверніть увагу, що ВЕЛИКА ЧИТАНКА проходитиме з 10 по 13 жовтня 2017 у приміщенні Малого театру за адресою вул. О. Гончара, 33 та у приміщенні центру «ДАХ» за адресою вул. Велика Васильківська, 136.
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля