Новини04 серпень 2017

Конкурс Міністра закордонних справ РП на найкращу історичну публікацію

 

Міністр закордонних справ РП оголошує конкурс на найкращу публікацію, що популяризує історію Польщі (іноземною мовою) та історію польської дипломатії (польською мовою), які було опубліковано у 2015-2016 роках. Історики можуть подавати свої публікації до 15 вересня 2017 року.


У конкурсі розглядатимуться як наукові монографії, так і публікації популярно-наукового характеру.


Переможець конкурсу у категорії «Найкраща публікація, що популяризує історію Польщі іноземною мовою» отримає нагороду у розмірі 10 тисяч євро. РЕГЛАМЕНТ>>


Переможець конкурсу у категорії «Найкраща публікація, що популяризує історію польської дипломатії польською мовою» отримає нагороду у розмірі 20 тисяч PLN. 

Умови участі у конкурсі:


  • Подання публікації до 15 вересня 2017 року (дата отримання публікації має значення).
  • Роботи необхідно подавати у 3 екземплярах, додаючи до них (за можливістю) опубліковані рецензії та відгуки видавництв.
  • Участь у цьогорічному конкурсі можуть брати лише роботи, опубліковані у 2015-2016 роках.
  • Публікації необхідно надіслати на адресу: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej, Al. J. Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa. На конверті потрібно зазначити „Konkurs Historyczny Ministra SZ” або ж особисто занести до міністерства ЗС РП al. J. Ch. Szucha 21, вхід від вул. Litewskiej, з понеділка по п’ятницю з 8:15 до 16:15.


Додаткові питання слід керувати на адресу: emilia.jasiuk@msz.gov.pl, зазначивши у темі листа „Konkurs Historyczny Ministra SZ”.


Екземпляри публікацій не повертатимуться.


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля