Новини14 липень 2017

Оголошено рішення комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Українського інституту книги

 

Комісія, на чолі з заступником директора Польського Інституту у Києві Катажиною Вензовською рекомендувала на посаду директора Українського інституту книги Тетяну Терен.


Вчора, 13 липня, у Міністерстві культури України відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора державної установи «Український Інститут книги».


Під час засідання було проведено співбесіду та заслухано публічні презентації проектів програм розвитку закладу з кандидатами, які були допущені до участі у другому турі конкурсного добору. До другого туру пройшли дев'ять кандидатів: Ростислав Семків,Тетяна ТеренАліна АкуленкоОлексій КононенкоВасиль КузанОлег ХомаОксана ГерасимоваАнатолій Мураховський та Володимир Даниленко.
Склад конкурсної комісії:


Іван Богдан від громадських об’єднань, господарських  об'єднань у сфері культури. Громадська спілка «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів»  


Катажина Вензовська від органу управління. Заступник директора Польського Інституту у Києві  


Вадим Залевський від громадських об’єднань, господарських  об'єднань у сфері культури. Громадська організація «Науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера»   


Євген Красовицький від громадських об’єднань, господарських  об'єднань у сфері культури. Громадська організація «Книжковий простір»   


Юрій Приходнюк головний спеціаліст  відділу літератури, читання та бібліотечної справи управління з питань мовної політики та літератури, секретар комісії  


Андрій Пучков від громадських об’єднань, господарських  об'єднань у сфері культури. Громадська організація «Український осередок  Міжнародного ПЕН-клубу»     


Луціє Ржегоржікова від органу управління. Директор Чеського центру у Києві  


Олексій Сінченко від громадських об’єднань, господарських  об'єднань у сфері культури. Громадська організація «Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу»     


Сюзанне Тайхманн від органу управління. Заступник директора Goethe-Institut в Україні  


Уляна Татух від громадських об’єднань, господарських  об'єднань у сфері культури. Громадська організація «Форум видавців»
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля