Новини12 липень 2017

Польський Інститут рекомендує

 

ПРЕС-ПОКАЗ ВІД ФЕСТИВАЛЮ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРОСТО НЕБА LAMPA.DOC У КИЄВІ

 

15 липня о 21:00 Lampa.doc спільно з Кіно просто неба влаштовують відкритий показ трьох фільмів з програми фестивалю у Сквері небесної сотні за адресою вул. Михайлівська 24А. Перед кінопоказом відбудеться толока. Запрошуємо журналістів та всіх охочих приєднатися до події.


Lampa.doc – кінофестиваль просто неба, що сприяє культурній децентралізації та популяризує сучасну українську й польську документалістику по всій Україні. Цього року фестиваль пройде у шести містах: Луцьку, Червонограді, Кропивницькому, Житомирі, Запоріжжі та Умані. І розпочнеться вже 21 липня у Луцьку.


Триденна програма у кожному з міст складатиметься з 12 фільмів виробництва Польщі та України 2016-2017 років. Стрічки дадуть уявлення про те, що сьогодні документують молоді режисери та майстри обох країн. Всі польські фільми з програми Lampa.doc стануть українськими прем’єрами.
Під час прес-показу в Києві ми продемонструємо три фільми з програми кінофестивалю:

 

  • «Тісний зв’язок» режисерки Зоф’ї Ковалевської / Польща, 2016 рік.

Найтитулованіший фільм з програми Lampa.doc цього року, прем’єра якого відбулась 2016 року на 56 Краківському кінофестивалі, де одразу здобула «Срібного дракона» за кращий документальний фільм. Після того «Тісний зв’язок» було відібрано до участі в конкурсних програмах понад 35 престижних кінофестивалів. 18 хвилин екранного часу, повні гумору та іронії, розкажуть та покажуть історію зв’язку двох людей, які провели у шлюбі непрості 45 років.

 

  • «Три розмови про життя» режисерки Юлії Станішевської / Польща, 2016 рік.

Фільм складається з трьох коротких, проте важких і болісних розмов матері і доньки. Де мати – лікарка і глибоко віруюча католичка,  донька – агностик, а її діти прийшли в цей світ за допомогою штучного запліднення. Бабуся обожнює своїх онуків, проте абсолютно не визнає такого способу їх появи. Слід додати, що режисерка фільму Юлія Станішевська і є донькою у фільмі. Їй вдалося подолати власний біль від непорозуміння і створити дуже щирий і інтимний фільм-портрет.

  • «Виграти все» режисера Дмитра Томашпольського / Україна, 2016 рік.

Фільм розповідає історію легендарного українського тренера Ігора Турчина та історію успіху жіночої гандбольної команди «Спартак» (Київ), що під його керівництвом виграла усі можливі титули та стала єдиною у світі командою, яка потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Стрічка про визначну людину і тренера, який помер під час гри, але не програв. Показ фільму відбудеться за участі режисера.

Додаткову інформацію щодо події можна знайти на офіційній сторінці фестивалю у Facebook


Акредитація для журналістів за посиланням: https://goo.gl/E2Xbej


Вхід на всі заходи кінофестивалю вільний. 


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля