Новини12 травень 2017

Польський Інститут рекомендує

 

21-го травня о 20:30  на Книжковому Арсеналі в програмі електроакустичного проекту EM-VISIA відбудеться концерт відомого польського дуету "ElettroVoce" у складі: Агата Жубель (сопрано) та Цезар Духновскі (фортепіано, комп'ютер). 

Агата Жубель/ Agata Zubel (Польща)

Агата Жубель - одна з найвідоміших співачок сучасності, що спеціалізуються на виконанні нової музики. В її репертуарі зокрема твори Л.Беріо, Д.Куртага, Б.Ланга, Ф.Ромітеллі, С.Шаріно, Л.Ноно, В.Лютославського, Б.Бріттена, Ж.-К. Ріссе, А.Віняо, Ф.Гласса. Бере участь також в проектах імпровізаційної музики, зокрема на the International Courses of Composition in Darmstadt, Ferus Festival in New York. Виступає з багатьма ансамблями сучасної музики, в тому числі:  Klangforum Wien, musikFabrik, London Sinfonietta, Eighth Blackbird Ensemble, San Francisco Contemporary Music Players, Seattle Chamber Players. В її дискографії більше 10 альбомів, серед яких і монографічний диск, виданий лейблом KAIROS.

Агата Жубель є також композиторкою з міжнародною репутацією, авторкою інструментальних,  вокальних та електроакустичних творів, опери - балету.

Є лауреаткою численних міжнародних конкурсів з вокалу та композиції.

В Києві виступить в складі дуету ElettroVoce, який заснувала в 2001 спільно з композитором та піаністом Цезарем Духновскі.

 

 

Цезар Духновскі/ Cezary Duchnowski (Польща)

Цезар Духновскі – композитор, піаніст. Один з засновників Студії комп’ютерної композиції в Музичній академії Вроцлава. Автор симфонічної, камерної, електроакустичної музики. Ентузіаст імпровізаційної музики, виступає з багатьма джазовими музикантами в проектах живої імпровізаційної музики.

Серед проектів  Цезаря Духновскі  - група міждисциплінарних проектів Morphai (з 1997 р.),  проект електроакустичної імпровізаційної музики  Phonos ek Mechanes (разом з Павлом Хендріхом та Славоміром Купчаком), ElettroVoce, заснований в 2001 спільно з співачкою Агатою Жубель.

 

Цезар Духновскі  отримував гранти від багатьох міжнародних фундацій, серед яких the Heinrich-Strobel-Stiftung des SWR e.V. in Freiburg, Foundation of the Friends of Warsaw Autumn, AUKSO Foundation of Music та  Ernst von Siemens Musikstiftung in Munich.

 

Його твір  Monad 3 для трьох голосів, фортепіано та комп’ютера  (2003) отримав Першу премію на  10th International Rostrum of Electroacoustic Music в Римі у 2004. В  2005 разом з Агатою Жубель (ElettroVoce) отримав Спеціальний приз  від "Gaudeamus" International Contemporary Music Interpreters Competition в Амстердамі.

 

 

у програмі концерту:

 

Alejandro Vlñao – Chant d'Ailleurs для голосу та комп’ютера

Jean-Claude Risset – Invisible для сопрано та комп’ютера

Alla Zagaykevych – Misto на вірші Михайля Семенка для голосу та комп’ютера

Kaija Saariaho - Lohn для голосу та комп’ютера

Agata Zubel – Parlando для голосу та комп’ютера

Cezary Duchnowski - monada 3 для голосу, фортепіано та комп’ютера


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля