Новини11 травень 2017

Польський Інститут рекомендує

 

Польське радіо для закордону є складовою частиною громадського радіо.


Завдання Радіо – інформувати про події в Польщі, принципи польської зовнішньої політики, польську економіку, присутність іноземних інвесторів у Польщі. Польське радіо для закордону постачає слухачам об’єктивну інформацію про Польщу, польську точку зору на всесвітні та регіональні події. У передачах Польське радіо для закордону показує образ польського суспільства, його наукові та культурні досягнення.


Польське радіо для закордону – Історія

1936 – Польське радіо починає випускати на коротких хвилях передачі польською та англійською мовами

1945 – радіостанція Варшава ІІІ заново починає випускати передачі на коротких хвилях

1956 – Польське радіо випускає передачі для закордону, серед іншого, англійською, данською, грецькою, фінською, французькою, іспанською, німецькою, російською, турецькою та італійською мовами

1990 – Польське радіо починає випускати передачі в Україну, Білорусь, Литву, Латвію та Естонію, а після двох років після працюють вже мовні редакції: литовська, українська, білоруська та чеська.

2000 – Польське радіо для закордону почерез посередництво World Radio Network, у техніці Real Audio, починає щоденну трансляцію у техніці Real Audio інформаційних передач кількома мовами.

Програма Польського радіо для закордону


Польське радіо для закордону випускає свої передачі кожного дня сімома мовами: польською, англійською, німецькою, російською, українською, білоруською, гебрайською.


У передачах можна почути:

– випуск новин

– огляд преси

– коментарі

– репортажі кореспондентів зі світу

– інтерв’ю та дискусії

– літературні та музичні сюжети

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля