Новини08 травень 2017

Міжнародна секція дитячого конкурсу «Республіка Прав Людини. 25-річчя Європейської конвенції з прав людини в Польщі»

 

Міністерство закордонних справ Республіки Польща запрошує дітей віком 6-15 років взяти участь у міжнародній секції мистецького конкурсу «Республіка Прав Людини. 25-річчя Європейської конвенції з прав людини в Польщі».


Міжнародна секція конкурсу адресована дітям громадян тих держав, у яких діють Польські Інститути (перелік Польських Інститутів у світі можна знайти на Інтернет-сторінці

http://www.msz.gov.pl/pl/p/msz_pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_publiczna/instytuty_polskie/instytuty_polskie).


Конкурс організовується з нагоди 25-річчя (яке припадає на 2018 рік) приєднання Польщі до системи Європейської конвенції з прав людини та визнання Польщею юрисдикції Європейського суду з прав людини у Страсбурзі. Конкурс популяризує права і свободи, захищені Конвенцією, а саме: право на життя, право на свободу і особисту недоторканність; право на повагу до приватного і сімейного життя; свободу думки, совісті і релігії; право на навчання, право на повагу до власності. Мета конкурсу – підвищити зацікавлення дітей питаннями прав людини у сучасному світі.


Конкурсні роботи повинні зображати дотримання положень Європейської конвенції з прав людини. Можна застосовувати довільну образотворчу техніку та довільні художні матеріали (напр., крейда, фарба, олівець); на папері у форматі А3 (пласка робота).
У міжнародній частині конкурсу буде обрано 6 лауреатів – 3 у віковій категорії від 6 до 10 років і 3 у віковій категорії від 11 до 15 років, яким будуть вручені призи, вказані у положенні конкурсу, а також дипломи.


Роботи лауреатів міжнародної секції конкурсу будуть представлені у формі виставки під час ХІ Варшавського Семінару, який організовується Міністерством закордонних справ Республіки Польща, і будуть використовуватись у висвітленні заходів, пов’язаних з організацією відзначення 25-річчя Польщі в системі Європейської конвенції з прав людини.

Конкурс проводиться у двох секціях – польській і міжнародній.


Запрошуємо ознайомитись з положенням міжнародної секції конкурсу. Конкурсні роботи разом із заповненим бланком заявки та декларацією, які є додатками до положення, потрібно надсилати до 15 липня 2017 року (дата визначається за поштовим штемпелем) на адресу:


Ministerstwo Spraw Zagranicznych
al. J. Ch. Szucha 23
00-580 Warszawa

з приміткою: Konkurs plastyczny „Rzeczpospolita Praw Człowieka. 25-lecie Europejskiej Konwencji Praw Człowieka w Polsce” – edycja międzynarodowa


Усі додаткові питання просимо надсилати до Міністерства закордонних справ Республіки Польща на електронну адресу: ddpk.sekretariat@msz.gov.pl

Щиро запрошуємо взяти участь у конкурсі!Для завантаження:


Бланк заявки на участь і декларація (pdf)


Положення конкурсу (pdf)


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля