Новини21 квітень 2017

Офіційні правила фотоконкурсу в Instagram «Польща та Україна: 25 років дружби»

 

I Організатор Конкурсу

Фотоконкурс в Instagram «Польща та Україна: 25 років дружби» організовує Польський Інститут в Києві (надалі «Організатори Конкурсу»).

 

II Мета Конкурсу

Мета цього Конкурсу – знайти найкращі знімки, які відображають польсько-українську дружбу, привернути увагу до 25-ї річниці польсько-українських дипломатичних відносин, сприяти обговоренню теми україно-польських відносин в цілому.

 

III Платформа проведення Конкурсу

Конкурс проводитиметься за допомогою платформи соціальних медіа Instagram. Імена переможців Конкурсу можуть бути оголошені на Facebook, Twitter. Однак Instagram, Facebook, Twitter не є партнерами або спонсорами Конкурсу. Хочемо нагадати Конкурсантам, що, беручи участь у Конкурсі та завантажуючи контент в Instagram, вони зобов’язані дотримуватися правил Instagram або будь-якої іншої угоди з Instagram.

 

IV Як подати заявку на участь у Конкурсі

a. Учасникам необхідно опублікувати в Instagram оригінальний знімок, який відображає польсько-українську дружбу з хештегом #RPUkraine25 і відмітити @polinst_kyiv, а також додати стислий опис за необхідністю.

b. Заявкою на участь має бути оригінальна цифрова або аналогова фотографія, зроблена Конкурсантом.

c. Конкурсанти можуть розміщувати необмежену кількість фото з хештегом #RPUkraine25, що відповідають офіційним правилам Конкурсу, але тільки одна фотографія від одного учасника може отримати приз (жоден з учасників не може стати претендентом на більше ніж одне призове місце).

d. Конкурс починається o 12:00 за київським часом  15 травня 2017 року. Переможці будуть оголошені 26 травня 2017 року.

 

V Вимоги до змісту

a. Подані фотографії не можуть містити непристойностей, явних сексуальних матеріалів, оголеної натури, вульгарних слів, зображення сцен насильства, закликів або підбурювання до насильства, комерційних пропозицій чи комерційного просування. Вони повинні відповідати законодавству України і не можуть мати в собі змісту чи зображень, які можуть сприйматись як образливі, провокаційні, принизливі або неввічливі щодо будь-кого з організаторів конкурсу чи щодо будь-яких груп людей, окремих особистостей або установ. Ці матеріали і зовні, і по суті повинні узгоджуватись з нормами цивільного дискурсу. Іншими словами, зміст усіх фотографій має задовольняти вимоги глобальної публічної аудиторії.

b. Фотографії повинні бути оригінальними за змістом, зробленими Конкурсантом і не можуть мати в собі жодних елементів, захищених копірайтом, що належить комусь іншому, або таких, що у інший спосіб є суб’єктом інтелектуальної власності чи права власності третіх сторін, включно з правом на недоторканність приватного життя і правом на публічне використання того чи іншого матеріалу (за винятком того, що спеціально дозволено нижче в пункті d). Організатори Конкурсу не допускають жодних випадків «добросовісного використання» захищених авторським правом матеріалів, так само, як і ліцензованих матеріалів, створених третіми сторонами або таких, що перебувають у власності третіх сторін.

c. Учасники Конкурсу мають бути єдиними власниками авторського права на фото, що надсилається на Конкурс. Надсилаючи фото на Конкурс, Учасник гарантує, що він є автором/власником авторських прав на це фото. Авторське право на фото має відповідати чинному законодавству.

d. Організатори Конкурсу залишають за собою право дискваліфікувати на власний розсуд будь-який матеріал, що не відповідає цим критеріям, а також меті й змісту цих офіційних конкурсних правил.

e. Подаючи фотографію на Конкурс, Конкурсант підтверджує, що він/вона отримав письмовий дозвіл від усіх осіб, чиє зображення або портрет міститься на фото (або від батьків цієї особи чи її опікуна, якщо якась із цих осіб вважається неповнолітньою у країні її громадянства або проживання), і що він/вона отримав усі необхідні права, ліцензії, узгодження і дозволи на використання всіх матеріалів – таких, як музика, зображення, текст та інший вміст поданих матеріалів. Далі Конкурсант підтверджує, що він/вона готовий надати достовірну документацію щодо будь-якого окремого і всіх разом із цих дозволів, ліцензій і т. д. на першу вимогу. Відсутність таких прав, ліцензійних узгоджень і дозволів може спричинити дискваліфікацію поданого матеріалу на власний розсуд Організаторів Конкурсу.

 

VI Технічні вимоги

Формат фото, надісланих на Конкурс, має відповідати технічним рекомендаціям публікування фото на Instagram. Світлини не повинні містити видимих водяних знаків, підписів, або персональну інформацію.

 

VII Відповідність вимогам Конкурсу

a. Конкурсантам на момент подання заявки на участь у Конкурсі має виповнитися 13 років. Конкурсанти, яким ще не виповнилося 18 років, мають надати згоду батьків або опікунів на участь у Конкурсі. Конкурсанти повинні бути громадянами України.

b. Особа, яка надає фотографію, вважатиметься Конкурсантом, допущеним до змагання за конкурсний приз. Організації не допускаються до змагання за приз, ні як самостійна структура, ні через свого окремого представника. Щоб бути допущеним до змагання за приз, Конкурсант мусить надати повну і точну інформацію.

c. Як тільки фотоматеріал буде прийнято до участі в конкурсі, ім’я або ім’я користувача, персональна інформація і країна Конкурсанта можуть стати публічним надбанням – на власний розсуд Організатора.

 

VIII Обрання переможців

a. Організатори Конкурсу переглянуть усі подані на конкурс фотографії, щоб переконатися в тому, що вони відповідають офіційним конкурсним правилам і умовам обслуговування платформи соціальних медіа Instagram, що використовуються для реклами цього Конкурсу. Жодне фото, що не відповідає цим вимогам, не буде опубліковане. Організатори Конкурсу залишають за собою право на власний розсуд при остаточному аналізі перевіряти, чи повністю відповідає потенційний фіналіст або потенційний виграшний фотоматеріал офіційним конкурсним вимогам, перед тим, як ставити інформацію на сайт Конкурсу, присуджувати нагороду, визначати переможця і т. д.

b. Журі. До складу журі входитимуть співробітники ПІ у Києві.

c. Критерії відбору. Фотографії оцінюватимуться на підставі того, наскільки вдало вони відображатимуть тему «Польща та Україна: 25 років дружби» та відповідають правилам Конкурсу.

d. Переможці. Переможці будуть оголошені на офіційній сторінці ПІ в Києві в Instagram 26 травня 2017 року. Переможцям буде надіслано приватне повідомлення через Instagram. Переможці повинні підтвердити свою згоду отримати приз та надіслати відповідь протягом 2-х календарних днів. Якщо відповідь не надійде вчасно,

Організатори Конкурсу залишають за собою право вибрати альтернативного переможця.

 

IX Призи

Переможцям присуджуються три призи: 1-е місце; 2-е місце; 3-є місце. Додатково три переможці отримають кожен по два квитки на Святковий концерт з нагоди 25-ї річниці дипломатичних відносин Польщі та України, який організовує ПІ у Києві 30.11.2017 року.

 

X Публічність

a. Надсилаючи фотороботу на Конкурс, Конкурсант погоджується з тим, що його знімок може буде опубліковано на будь-якій офіційній онлайн-платформі  ПІ у Києві.

b. Переможець Конкурсу погоджується з тим, що його фотографія може бути використана у рамках будь-якого публічного заходу, пов’язаного з Конкурсом.


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля