Новини24 липень 2007

Конкурс "Рятуємо від забуття" фундації SEMPER POLONIA

 

SEMPER POLONIA організовує конкурс "Ocalamy od zapomnienia" (Рятуємо від забуття).

Головна мета конкурсу - зацікавити і включити молодих поляків, що живуть поза межами Польщі, до пошуку польських слідів у світі та поширювати знання про доробок поляків та їхній внесок до культурного, господарчого і наукового розвитку інших країн. Участь у конкурсі створить шанси для полонійної молоді, аби поглибити і розширити знання у сфері польської історії й етнографії, а також мобілізує її до пошуку спільної історичної та культурної площини між Польщею та країнами їхнього проживання.

До участі в конкурсі запрошується молодь польського походження, яка проживає поза межами Польщі, а також молодь, яка не має польського походження, але особливо цікавиться проблематикою конкурсу, віком до 26 років включно.

Конкурсні роботи повинні представляти опис пам'яток, пов'язаних з польськістю за межами Польщі, або діяльність осіб польського походження чи постатей, пов'язаних з польскою культурою, історією, мистецтвом і наукою, котрі працюють/перебувають за межами Польщі. Журі особливо високо буде оцінювати новаторські роботи що стосуватимуться осіб, пам'яток і місць, які слабко задокументовані у загальнодоступних джерелах та літературі.

Регламент конкурсу

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля