Новини20 вересень 2013

Дні Кракова у Києві

 

 

20 вересня 2013 року, п’ятниця, 19:00

Концерт групи Йоанни Словінської у Київському академічному Молодому театрі,

вул. Прорізна, 17

 

Йоана Словінська - одна з найталановитіших польських виконавиць, харизматична співачка, одна із самих цікавих і виразних вокалісток польської музичної сцени.

Репертуар в основі складений з польської та слов'янської традиційної музики. Концерти співачки проходять у більшості країн Європи та США.

Виступає з командою інструменталістів з Кракова.

 

 

21 вересня 2013 року, субота, 19:00

Концерт камерного оркестру «Capella Cracoviensis» у Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей та юнацтва,

вул. Межигірська, 2

 

 

Capella Cracoviensis – Колектив Capella Cracoviensis було засновано ще 1970 року за ініціативою диригента Станіслава Галонського. Виконує на історичних інструментах музику минулих епох. Гостями капели часто є світові зірки, які виконують давню музику. У репертуарі гурту – твори Моцарта, Баха, Бетховена та багатьох інших музичних класиків. Capella Cracoviensis – це також хор. Одним з найважливіших проектів вокального складу колективу був проект «bar.okowa uczta» – інсценізація мадригалів Монтеверді у одному з молочних барів Кракова.

 

 

Ян Томаш Адамус – його вважають однією з найбільш безкомпромісних і контраверсійних постатей сучасної музичної сцени. Співаки особливо цінують його за природний спосіб спілкування та зручний темп.

 

 

Події / лютий

Всі події


21 лютого — 01 березня 2020

березень
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля