Новини05 вересень 2013

«Solidarity Shorts» - міжнародний кінематографічний конкурс Інституту Леха Валенси

 

 

 

Розпочався перший Міжнародний кінематографічний конкурс «Solidarity Shorts»! Конкурс розрахований на молодих режисерів аматорських фільмів з усього світу, яким близька ідея солідарності. Учасники будуть знімати кіно-етюд, у якому спробують дати відповідь на питання "Чим для мене сьогодні є ідея солідарності?».

 

Конкурс «Solidarity Shorts» організовано Інститутом Леха Валенси у співпраці з Фондом Школи Вайди і Ґдинcькою кіношколою. Метою конкурсу є заохочення молодих людей з усього світу до роздумів над сучасними стосунками між людьми і культурами. Завдяки конкурсу молоде покоління має шанс показати, чим сьогодні є для нього ідея солідарності, а також познайомитися з історією громадського руху «Солідарність» у Польщі .

Для участі в конкурсі необхідно представити короткий фільм-етюд тривалістю від 1 до 3 хвилин, знятий молодим митцем-аматором віком від 18 до 30 років з будь-якого куточка світу . Митці не обмежені ані жанром фільму, ані технікою зйомки, можна використовувати мобільні телефон, цифрові або кінокамери.

 

На авторів 11 найкращих фільмів передбачено гарні нагороди, а саме авіаквитки з покриттям витрат на проживання у Польщі, участь у професійних кіно-семінарах у Ґдинській кіношколі та участь у Зустрічі лауреатів Нобелівської премії миру, що відбудеться у жовтні цього року у Варшаві.

 

Заявку на участь у конкурсі, тобто відправку свого фільму на інтернет-адресу конкурсу можна здійснити до 15 вересня. З моменту відправки першого фільму буде запущено конкурсну галерею фільмів за адресою www.solidarityshorts.org, де можна буде переглянути відправлені фільми. Десятку фільмів-переможців відбере журі конкурсу, в складі якого будуть видатні викладачі та кіно-митці з Ґдинської кіношколи та Школи Вайди. Додатково один фільм оберуть інтернет-користувачі, які з 16 по 22 вересня зможуть проголосувати на інтернет-сторінці конкурсу за найкращий, на їхню думку, фільм.

 

Конкурс є унікальною можливістю представлення Польщі у світі, що також дозволяє глобально розширити межі освіти в світі. Цей проект відбувається за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі, Польського інституту кіно та Інституту Адама Міцкевича. Конкурс «Solidarity Shorts» є подією, що супроводжує офіційну програму святкування Всесвітньої зустрічі лауреатів Нобелівської премії миру.

Детальнішу інформація про конкурс можна знайти на офіційному сайті конкурсу www.solidarityshorts.org, а також на сторінках соціальних мереж: Facebook (www.facebook.com/SolidarityShorts) і Twitter (www.twitter.com/SolidarityShort .

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і представити своє відео!

Події / лютий

Всі події


21 лютого — 01 березня 2020

березень
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля