Новини20 листопад 2012

Лекція Дмитра Антонюка про мандрівки до польських маєтків

 

Видавництво «Грані-Т» та креативний простір «Часопис» запрошують усіх, хто любить корисно і цікаво мандрувати, а ще шукає нові маршрути для подорожей Україною, на лекцію відомого журналіста і мандрівника Дмитра Антонюка «Резиденції шляхти в Україні. Особливості мандрівок до панських маєтків».

 

Дмитро Антонюк є автором багатьох популярних путівників Україною: «7 мандрівок Полтавщиною», «14 мандрівок Вінничиною», «4 мандрівки Житомирщиною», а також найновішого двохтомного путівника, присвяченого польським замкам та резиденціям на території України, виданого за підтримки Польського Інституту у Києві.

«Об’їздивши майже все Правобережжя, – зазначає Дмитро Антонюк, – я, на жаль, можу порівняти замки, палаци й садиби польської шляхти з літніми людьми, які доживають свого віку в геронтологічному закладі, про котрий забули як відвідувачі, так і персонал. Вони просто жевріють, байдуже дивлячись у простір порожніми зіницями розбитих вікон, в очікуванні смерті. У них, як і в літніх людей, колись було дитинство, молодість і зрілість – переважно в першій половині ХІХ століття, але майже ніхто не пережив «інфаркту» 1917 і 1939 років. Якщо ж і це вдавалося пережити, то майже неодмінно їх вигляд дуже змінився, часом аж до невпізнання».

Під час лекції Дмитро Антонюк буде говорити не лише про стан українських архітектурних пам’яток, польсько-українське порозуміння та перспективи розвитку вітчизняного туризму, але й запропонує маршрути мандрівок до найцікавіших маєтків, познайомить з їхніми таємницями і леґендами і продемонструє фотозвіти зі своїх подорожей Україною.

 Звертаємо увагу, що вхід на презентацію за умовами креативного простору «Часопис», коштуватиме 30 грн за першу годину та 15 грн – за кожну наступну. Кава, чай, солодощі, wi-fi – за рахунок закладу.

 

Реєстрація на сайті креативного простору «Часопис»: http://chasopys.kiev.ua

Додаткова інформація: 067 2475960

 

26 листопада (понеділок) 19:00

м. Київ, вул. Льва Толстого, 3  

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля