Новини13 грудень 2019

Відкриття виставки «Українсько-польські відносини в 1917–1921 роках: інституційна історія, етап становлення»

 

Дата: 16 грудня 2019 р. (понеділок)
Час: 11:00
Місце: Хол Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59)
Вхід: вільний


На заході відбудеться офіційне відкриття виставки «Українсько-польські відносини в 1917–1921 роках: Інституційна історія, етап становлення», створеної Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин  у співпраці з Польським Інститутом у Києві, Державною архівною службою України та Генеральною дирекцією польських архівів.


Виставка присвячена 100-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Польщею у 1919-1920 роках. Зокрема, у ній йдеться про союз Петлюри і Пілсудського, польські представництва в Одесі та Києві, українські дипломатичні місії та консульство в Гданську, про перші економічні та культурні зв’язки України та Польщі.  Окремим питанням українсько-польських взаємин зазначеного періоду є військова співпраця, детально висвітлена в опублікованих архівних матеріалах.


Виставка була створена у рамках підготовки до Міжнародної наукової конференції з нагоди 100-річчя встановлення польсько-українських дипломатичних взаємин. У Вінниці презентується за підтримки Центру історії Вінниці та Державного архіву Вінницької області. Виставка діятиме з 16 до 18 грудня 2019 р.


Спікери заходу:

  • Дамян Цярціньскі – Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці
  • Сергій Моргунов – Вінницький міський голова
  • д-р Ірина Матяш – директор Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, провідна наукова співробітниця Інституту історії України НАН України, упорядник виставки
  • д-р Юрій Легун – директор Державного архіву Вінницької області
  • Олександр Федоришен – директор Центру історії Вінниці
Деталі: vinnytsia.history@gmail.com


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля