Новини25 вересень 2019

Запрошення на конференцію Kyiv Tech Hub 2019

 

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній конференції Kyiv Tech Hub, що відбудеться 03/10 у Арт-Холлі D12 в Києві. Ця подія – неперевершувана можливість зустрітися з українськими стартапами, польськими венчурними фондами, а також представниками бізнес-середовища Польщі та України – це все під одним дахом.


Конференція підбиватиме підсумки діяльності проекту «Польсько – український міст стартапів», під операційним контролем фундації «Фонд Підтримки», і фінансуванням з польського Міністерства Інвестицій та Розвитку в рамках програми «Польська допомога». Діяльність проекту «Польсько – український міст стартапів» у 2019 концентрувалась на пошуку цікавих наукових проектів безпосередньо в регіонах України.


PolishUkrainian Startup Bridge дозволить Вам дізнатись більше про ринок інновацій в Україні. А Конкурс Стартапів покаже Вам потенціал українських стартапів, найкращий з котрих отримає нагороду. Після основної частини запрошуємо Вас на нетворкінг-вечерю – найкращу можливість збудувати цінні зв’язки у бізнес-середовищі.
RSVP


Якщо Ви бажаєте прийняти участь, чекаємо на мейл-підтвердження на адресу (kyivtechhub@cofund.org.pl) до 1 жовтня 2019 року. Якщо маєте додаткові питання – не соромтесь питати.

 

Наші сторінки:

startupbridge.eu

kyivtechhub.eu


Події / лютий

Всі події


21 лютого — 01 березня 2020

березень
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля