Новини30 серпень 2019

Показ фільму «Буде краще» у Львові

 

12 вересня 2019 року о 18:30 запрошуємо на показ фільму «Буде краще» / Będzie lepiej (Міхал Вашинський, 1936). 

У фільмі «Буде краще» вперше з’явився на екрані популярний гумористичний дует Тонька і Щепка, ведучих славетної радіопрограми «Весела львівська хвиля». Фільм, що став касовим хітом 1930-х років, є першою частиною "львівської трилогії" Міхала Вашинського. За часів СРСР фільм у Львові не демонструвався.

 

Про фільм «Буде краще» (Będzie lepiej) розповідають дослідники життя і творчості Міхала Вашинського: письменник, сценарист Станіслав Цалик та кінорежисер, медіа-художник Олег Чорний.

 

Фільм демонструється мовою оригіналу (польська). Вхід вільний

 

Показ відбудеться до 115-ї річниці від дня народження режисера Міхала Вашинського та в межах проекту [розархівування] Міського медіаархіву Центру.

 

[розархівування] – це неформальні покази збірок та колекцій Міського медіаархіву, які покликані популяризувати та актуалізувати проблематику архівної спадщини серед громадськості. Ми прагнемо формувати нові погляди на архівування та представляти історичні колекції з незвичної перспективи. Заходи з цього циклу передбачають спільні перегляди і прослуховування візуальних, аудіо-візуальних, чи аудіо творів, які б у відмінній від академічності атмосфері вільних рефлексій і обговорення поєднували популярні формати та архівні-історичні збірки. Це вечори сине-музики чи фото-музики, перегляди фільмів, фото-презентації та інші події, які представлятимуть діалог сучасного і минулого.

 

Захід відбувається за сприяння Польського Інституту у Києві.


Події / лютий

Всі події


21 лютого — 01 березня 2020

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля