Новини05 червень 2019

Польський Інститут рекомендує

 

У замку Радомисль пройде найбільший в Україні фестиваль класичної музики просто неба за участі відомих зіркових гостей


Найкращі виконавці класичної музики вже традиційно приїдуть 22-23 червня 2019 року на VІ Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба» в історико-культурному комплексі Замок-музей Радомисль.
В ці дні, під відкритим небом, у виконанні віртуозів будуть лунати геніальні твори польського композитора Фридерика Шопена.


Незмінними резидентами фестивалю будуть: солістка Національної філармонії України — Інесса Порошина та лауреатка і призер міжнародних конкурсів — Тетяна Шафран.


Сюрпризом програми стануть імпровізації на твори Шопена, які можна буде почути 23 червня – їх представить відомий український композитор-віртуоз Євген Хмара.


Цього року фестиваль не змінює свого формату. Це буде музичний марафон — твори будуть виконувати як піаністи старшої вікової групи, так талановиті діти. Всі вони – лауреати престижних музичних конкурсів. Наразі вже підтвердили участь вихованці музичних шкіл з Бахмута, Вінниці, Житомира, Києва та Чернівців. Музична програма фестивалю буде виконуватись на роялі «Yamaha» на спеціальній сцені, спорудженій на Острові Любові.


Зазначається, що фестиваль відбудеться за підтримки Польського Інституту в Києві, мережі музичних магазинів “In JAZZ” – офіційного представника YAMAHA в Україні та за участі благодійної платформи «Люди допомагають людям».

Ще одним з сюрпризів від організаторів буде екскурсія до найбільшого у світі Музею українських домашніх ікон та старожитностей «Душа України».


Вхід для дітей до 16 років – безкоштовний. Квитки можна придбати, перейшовши за посиланням: http://chopin.radozamok.com.ua/


Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході!

З питань акредитації та додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби. Трансфер до місця події організатори забезпечують.

Ольги Богомолець тел.: 067 504 59 08, для листування: e-mail:info@bogomolets.com


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля