Новини10 грудень 2009

Десант "Jazz Bez" у Києві

 

Найвідоміший українсько-польський фестиваль «JazzBez», ідеологічним центром якого є Львів, презентуватиме у Києві родзинки  сучасного джазу.  10 грудня в Українському домі  виступатимуть улюблений у Галицькій Столиці етно-джазовий гурт «ShockolaD + PL» у супроводі львівського муніципального оркестру «Leopolis» та проект сучасного джазу «OFF-QUAR-TET», що поєднав музикантів Данії та Польщі.

Концерт вестиме відомий український тележурналіст, гітарист культового львівського гурту «Мертвий Півень», ведучий вже легендарного рідіо «Ініціатива» та ведучий програм «5 каналу» Роман Чайка.

jazzbezkolo_400_01
10 грудня, Київ, Український дім

(вул. Хрещатик,2)

Початок концерту о 19:00. 
Вартість квитків - 80 грн.

Квитки шукайте: у книгарні «Є», театральних касах Києва,

а також в Інтернеті http://www.kvytky.ua/ua/event/3633

Співорганізатором концерту є відоме джазове об'єднання JazzKolo.

Вся інформація про  Дев'ятий міжнародний фестиваль "Jazz Bez": http://www.dzyga.com/ 

JazzBez  запрошує не тільки рафінованих галичан, які можуть відрізнити цвібак від струдля, але й всіх поціновувачів джазової музики та вишуканих імпрез. Шануймося!

«Shockolad+PL»  (Україна-Польща)

Анастасія Литвинюк - фортепіано
Ігор  Гнидин - ударні
Дана  Винницька - вокал
Tomasz Dabrowski - труба
Michal Jaros - контрабас

Група створилася у червні 2004 року. Кожен з учасників  групи – яскрава особистість, кожен має власний погляд на музику, яку грає, саме тому гурт намагається  знайти точки перетину між різними  світобаченнями: джаз, фанк, етно, електронна музика.
Група постійно приймає участь у різних міжнародних  фестивалях, зокрема, «Jazz bez» (2004, 2005, 2006), «Флюгери Львова» (2005, 2006, 2007, 2008, 2009), «Метро Jazz» (2005), «Єдність» (2007), «Starzy i Mlodzi, chili jazz v Krakowie» (2007), “Art-mashine” в рамках проекту «Вільнюс – культурна столиця Європи 2009», «Контури досвіду» (2007) - україно-литовський перформенс, «Jazz Fest» (Cуми 2008), лауреати двадцятого фестивалю «Червона Рута» у 2009 році в номінації «Інша музика».
Частина групи, зокрема Богдана Винницька (вокал), Ігор Гнидин (барабани), Анастасія Литвинюк (фортепіано) перебували у Варшаві, в рамках стипендіальної програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia». Участь в  цій стипендіальній програмі дає  не тільки можливість навчання у легенд польського джазу, а саме таких музикантів, як Аndrzej Jagodzinski (фортепіано) Czeslaw Bartkowski (барабани), Janusz Szrom(джазовий вокал), а й добрий грунт для творчих обмінів.
Першим кроком стала співпраця з видатними  польськими музикантами - Michal Jaros (контрабас) Tomasz Dabrowski(труба). Спільні творчі пошуки привели до музики, яка поєднала в собі українське народне коріння, досвід польського джазу та новітні ідеї World music.
Обмін емоціями, думками, енергіями породжує нову музику, в якій кожен знаходить щось своє. Результатом співпраці став запис диску «Number One». У 2009 році гурт випустив етно-джазовий диск «Покоси», який одразу ж опинився на верхівці рейтингів України та Польщі.

Cайт гурту>>

Камерно-симфонічний  оркестр «Leopolis» (Україна)

Заснований  в 1996 році його художнім керівником  Ярославом Мигалем. Знаний львівський колектив, який за 10 років свого існування відмінною якістю та різноманітністю програм, неабияким міжнародним досвідом співпраці, професійними контактами та мобільністю здобув ім’я одного з найкращих в Україні.
Репертуар оркестру охоплює твори від барокових  майстрів до сучасності з акцентом на музиці XIX-XXI століть - Чайковського, Дворжака, Стравінського, Шенберґа, Бріттена, Шостаковіча. Особливу увагу оркестр присвячує творам українських композиторів, не тільки давніх (Д. Бортнянський, М. Березовський) , але й сучасних - (В. Сільвестров, Є. Станкович, Ю. Ланюк).
«Leopolis» працює із такими відомими маестро як Жан П’єр Лоре, Рудольф Ферзен, Йозеф Кліш, Кшезимир Дембскій, Михаль Нестерович, Богдан Дашаг та Войтек Мрозек. Оркестр з концертними програмами виступає на провідних європейських та світових сценах: Австрія, Німеччина, Бельгія, Польща, Франція, Італія, Нідерланди, США…

«OFF-QUAR-TET» (Данія-Польща)

  Marek Kadziela – гітара 
  Rasmus Schmidt - ударні
  Tomasz Dabrowski –
труба, балканський флюгельгорн

OFF-QUAR-TET –  це міжнародна група музикантів, заснована з нагоди спільних  студій учасників ансамблю Академії Carla Nielsena у Данії.
Засновником групи  є гітарист  Marek Kądziela, який є також автором більшості композицій.
Матеріал  ансамблю - це вибуховий суміш сучасної імпровізаційної музики та сучасного акустичного джазу з розвинутим  ритмом та гармонією, тим не менше поданий інтелігентно , і тому легко сприймається навіть початкуючими слухачами.
Незважаючи  на молодий вік, музиканти  є добре знані  як у Данії, так я в Польщі, про що свідчать нагороди і співпраця з провідними польськими та данськими музикантами.
Сайт гурту >> 

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля