Новини09 квітень 2019

Конкурс Міністра закордонних справ РП на найкращу публікацію, що стосується історії Польщі та історії польської дипломатії

 

Міністр закордонних справ РП оголошує конкурс на найкращу публікацію, що популяризує історію Польщі (іноземною мовою) та історію польської дипломатії (польською мовою), які було опубліковано у 2018 році. Історики можуть подавати свої публікації до 30 червня 2019 року.


У конкурсі розглядатимуться виключно видані книги: як наукові монографії, так і публікації популярно-наукового характеру. Прагнемо звернути вашу увагу на те, що участь у конкурсі братимуть лише ті публікації, кількість авторів однієї з яких не перевищуватиме трьох осіб.


Переможець конкурсу у категорії «Найкраща публікація, що популяризує історію Польщі іноземною мовою» отримає нагороду у розмірі 10 тисяч євро.


Переможець конкурсу у категорії «Найкраща публікація, що популяризує історію польської дипломатії польською мовою» отримає нагороду у розмірі 20 тисяч PLN.


Умови участі у конкурсі:


Подання публікації до 30 червня 2019 року (дата отримання публікації має значення).


Роботи необхідно подавати у 3 екземплярах, додаючи до них (за можливістю) опубліковані рецензії та відгуки видавництв. До заявки необхідно додати письмову згоду автора або авторів на участь у конкурсі та їхні контактні дані.


Участь у цьогорічному конкурсі можуть брати лише роботи, опубліковані у 2018 році.


Публікації необхідно надіслати на адресу: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej, Al. J. Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa. На конверті потрібно зазначити „Konkurs Historyczny Ministra SZ” або ж особисто занести до міністерства ЗС РП al. J. Ch. Szucha 21, вхід від вул. Litewskiej, з понеділка по п’ятницю з 8:15 до 16:15.


Екземпляри публікацій не повертатимуться.


Додаткові питання слід керувати на адресу: ddpk.sekretariat@msz.gov.pl, зазначивши у темі листа «Історичний конкурс Міністра ЗС».


Основним критерієм оцінювання робіт буде змістовна значущість публікації під кутом реалізації польської закордонної політики.


Детальніше про конкурс на сторінці МЗС РП>>


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля