Новини20 лютий 2019

Польський Інститут рекомендує

 

21 лютого відбудеться довгоочікувана прем’єра документального повнометражного фільму «Малевич», який з 28-го лютого виходить в обмежений прокат, і буде демонструватися в Києві, Харкові та Чернівцях.


У Києві фільм демонсмтруватиметься у мережі «Київкінофільм».


Фільм приурочений до 140 років з дня народження Казимира Малевича. За визначенням багатьох спеціалістів він є одним з десяти найбільш важливих художників сучасності, чия творчість початку XX сторіччя визначила розвиток мистецтва на 100 років наперед. Стрічка режисера Володимира Луцького концентрує увагу глядача на українській частині його творчості, до цього мало вивченій. І головна мета творців полягала саме у показі та дослідженні українського походження художника. Характерно, що під час зйомок відбулося кілька відкриттів – зокрема, було точно встановлене місце його народження в Києві. А в Лос-Анджелесі, в інституті Гетті Центр, куди приїхала сценарист фільму, історик і дослідник творчості Малевича, Тетяна Філевська, продемонстрували кольорові оригінали розкадровок сценарію, який художник планував екранізувати разом зі своїм колегою режисером-авангардистом Гансом Ріхтером. За останні роки були спроби зробити на основі цього фільм, але вони маловідомі. Новітня стрічка є першою спроба познайомити з фільмом Малевича широкий загал, а також максимально втілити задум Малевича з допомогою комп'ютерних технологій.


У фільмі беруть участь чисельні експерти з України, Нідерландів, Франції, Польщі, Білорусі, кожний з яких розказує про певну частину життя і творчості художника.


«Малевич» створювався у міжнародній копродукції між українською компанією Fresh Production Group (продюсери Олег Щербина, Юлія Чернявська, Євген та Ольга Захарови) та італійською Pilgrim Film (продюсери Андреа Маньяні, Джанпаоло Сміралья, Стефано Бассо і Кіара Барбо), і за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури Італії.


Прем’єра фільму відбудеться 21 лютого за підтримки Держкіно, Міністерства освіти України, Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики і Комітету з питань культури і духовності.
З 28-го лютого стрічка вийде в обмежений прокат, і буде демонструватися в Києві, Харкові та Чернівцях.

У Києві фільм демонсмтруватиметься у мережі «Київкінофільм».


Для груп від 15 осіб є можливість замовлення сеансу на зручний час.

Ціна для учнів та студентів – 35 грн. Супроводжуючі викладачі відвідують сеанс безкоштовно. 


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля