Спільний проект ГАЙДАМАКІВ з Voo Voo на Джаз Коктебель

 "/>

Новини11 вересень 2009

Спільний проект ГАЙДАМАКІВ з Voo Voo на Джаз Коктебель  

 

haydamakyvoovoo_wroclaw_foto_krzystofrumowski_400_0111 вересня на фестивалі Джаз Коктебель вперше в Україні відбудеться спільний концерт гурту ГАЙДАМАКИ та велетнів польської інтелектуальної музики - гурту Voo Voo.

Спільний альбом проекту «Voo Voo ї Haydamaky», що вийшов у Польщі цього літа тиражем у 10 000, був проданий за два тижні і крокує до звання «золотого». Пісня «Вийшла молода» з альбому визнана кращою піснею літа Національного радіо Польщі, посівши місце в п'ятірці лідерів. Саме цей альбом після низки успішних виступів Польщею буде презентовано в Криму феєричним концертом «три в одному», поєднавш сольні програми ГАЙДАМАКІВ і Voo Voo та виконання спільно створених пісень.

Vоо Vоо - це легендарний польський гурт, власник найпрестижніших музичних нагород та 30-ти повноцінних альбомів, включаючи музику до фільмів і театральних вистав, десятків проектів з видатними митцями усіх сторін світу від Азії до Південної Америки та Африки: Польщі, Болгарії, Сенегалу, Куби, Росії, Монголії, народними ансамблями, смичковими квартетами, камерними та симфонічними оркестрами. Лідер гурту Войціех Ваглєвські є кумиром не одного покоління найвибагливіших меломанів, як Борис Грєбєнщиков та Петро Мамонов в Росії. Саме за його ініціативою було створено спільний проект з ГАЙДАМАКАМИ - живе шоу та альбом «Voo Voo ї Haydamaky». Оригінальна платівка у вигляді тримовної книжки, видана найбільшим польським медійним концерном «Аgora», була презентована у Варшаві на урочистому святкуванні ювілею компанії, що відвідали численні vip-персони і топові журналісти. За медійного сприяння «Аgora» досі триває концертний тур  на підтримку альбому.

voovoohaydamaky_400_01Особливої атмосфери презентації проекту«Voo Voo ї Haydamaky» в Україні надасть окрема реальність самого фестивалю Джаз Коктебель - наймасштабнішого open-air джазу України та Росії, фестивального бренду, що всьоме збирає 30000 прихильників та 130 яскравих музикантів з Великобританії, Польщі, Росії та України. Сьогодні Джаз Коктебель - це потужний рух на противагу всезагальній стандартності, сірості на нав'язливості комерційної «попси», це відмінний смак, культурне спілкування, атмосфера свободи, драйву, актуальної та ексклюзивної музики. Незабутній чотириденний концерт та презентацію нового проекту ГАЙДАМАКІВ буде відзнято для показу на Першому національному телеканалі, на території фестивалю буде поширено ще не виданий в Україні альбом проекту.

3 вересня о 16.00 на порталі «E-motion» відбудеться web-конференція з аккордеоністом ГАЙДАМАКІВ Іваном Леньо та арт-директором фестивалю Джаз Коктебель Андрієм Слабінським. Поставити запитання про те, що чекає на прихильників гарної музики цього вересня біля підніжжя Карадагу можна вже зараз.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля