Новини31 січень 2019

У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму «Дивізіон надії»

 

30 січня у столичному кінотеатрі «Київ» відбувся допрем’єрний показ фільму ДИВІЗІОН НАДІЇ, який з 31 січня вийшов у загальноукраїнський прокат.
На допрем’єрному показі у Києві були присутні представники знімальної групи, серед яких були продюсер та автор сценарію Яцек Самойлович, британський актор Джон Кей Стіл (виконавець ролі Стенлі Вінсента) та польська актриса Анна Прус (Яґода Кохан).
Під час урочистої церемонії, що мала місце перед показом фільму, зі сцени виступали Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні п. Ян Пєкло і Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні п. Джудіт Гоф, які привітали творців фільму, глядачів та організаторів події та побажали фільму успіху в українському прокаті.
Представники українських ЗМІ активно висвітлили допрем’єрний показ фільму ДИВІЗІОН НАДІЇ. Зокрема, ініціатор проекту – директор Польського Інституту у Києві Бартош Мусялович, у інтервю для «Радіо Свобода» підкреслив, що: «Ми спробували повернути польський історичний кінематограф у кінотеатри України. В Україні це може бути актуальним зараз. Це приклад людей, які повністю втратили Батьківщину і вирішили пошукати інший шлях та можливості для боротьби з окупантами. Наприклад, деякі польські пілоти воювали і в Китаї».
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля