Новини01 лютий 2019

Голосуй за Познань!

 


Чи Познань стане найкращою метою для подорожі в Європі у 2019 році? Голосування в конкурсі European Best Destinations 2019 вже розпочато.

Познань – це єдине польське місто, яке в цьому році бере участь в опитуванні. Його організовує European Best Destinations (EBD). Це організація, що функціонує у Брюсселі від 2009 року та займається промоцією туризму та культури у всій Європі. Інтернет-ресурс організації europeanbestdestinations.com – це одна з найчастіше відвідуваних сторінок, присвячених туризму в Європі.


Кожного року до участі в конкурсі номінується двадцять міст. Серед них – як лідери європейського міського туризму: Відень, Афіни та Берлін, так і нові все більш популярні напрямки. У цій категорії опинилася, серед інших, Братислава, бельгійське містечко Дінан, а також Познань, що був номінований з огляду на свою автентичність, свіжість та високу якість пропозиції. Як підкреслюють організатори, мали значення також такі фактори як безпека, атмосфера міста, яку створюють серед інших студенти, а також зростаюча популярність у соціальних мережах. Про успіх Познані свідчить також різноманітність пропозиції. Це не тільки пам’ятки та класичні музеї як, наприклад, Національний Музей у Познані чи Археологічний музей. Це також інноваційні та інтерактивні інституції – Брама Познані чи інакше Музей рогалика, Центр культури Замок, Комплекс «Мальтанські терми», новий зоопарк та ботанічний сад «Пальмярня». У багатьох Познань також асоціюється футбольним клубом «Lech», одним з туристичних об’єктів є й сам стадіон. Все більш популярним стає торговий туризм.


Свій голос можна віддати на сторінці europeanbestdestinations.com


Фейсбук-сторінка голосування>>  


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля