Новини21 січень 2019

«Дивізіон надії»

 

31 січня 2019 року на екрани українських кінотеатрів виходить найновіший польсько-британський фільм «Дивізіон надії» („Dywizjon 303”), що розповідає історію польських пілотів, які брали участь у Битві за Британію під час Другої світової війни.


Фільм оповідає справжню історію польських повітряних асів, на основі сюжету бестселлера Аркадія Фідлера. Польські льотчики, яких спочатку недооцінювали та над котрими посміювалися, стають легендою. У рамках Королівських повітряних сил Великої Британії (RAF) створюється елітний підрозділ – Ескадрилья 303, що став одним з найкращих та найефективніших бойових підрозділів свого часуУ часи, коли кожен день міг виявитися останнім, пілоти Ескадрильї не вагалися виконувати повітряні операції на межі безумства. Ніхто не літав так, як вони. Їх надзвичайні уміння й великий патріотизм можуть бути для наступних поколінь прикладом того, чим є справжній героїзм та самовідданість.

 

«Дивізіон надії» офіційний український трейлер фільму:
Книга Аркадія Фідлера «Дивізіон 303» вийшла друком 1942 року у Польщі. Вона оповідає історію Ескадрильї 303, яка була однією з найкращих і найефективніших винищувальних підрозділів під час Другої світової війни. У битві за Англію вона завдала 126 точних ударів – рекорд серед винищувальних авіапідрозділів, що брали участь у боях. На сьогоднішній день у Польщі її перевидавали 30 разів, окрім цього її переклали багатьма мовами світу, зокрема англійською, французькою, португальською, голландською і німецькою.


ПРО ФІЛЬМ


Країна: Польща/Велика Британія
Рік випуску:    2018
Жанр: воєнна драма
Режисери: Деніс Деліч, Вєслав Саневський
Сценарій: Яцек Самойлович, Кшиштоф Бурдза, Томаш Кемпський
Музика: Лукаш Пєпшик
У ролях: Пйотр Адамчик, Кірк Баркер, Кара Теобольд, Нік Ґолдман, Джон Кей Стіл, Антоній Круліковський, Анна Прус, Яцек Самойлович


ЗАПРОШУЄМО ДО КІНОТЕАТРІВ!ПРОДЮСЕР ФІЛЬМУ:

ДИСТРИБ’ЮТОР ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ДИСТРИБУЦІЇ ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ
ПАРТНЕРИ ДИСТРИБУЦІЇ ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ


                 
МЕДІА-ПАРТНЕРИ ДИСТРИБУЦІЇ ФІЛЬМУ В УКРАЇНІ


                   Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля