Новини21 січень 2019

Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2018

 

6 грудня 2018 року у Києві відбувся фінал проекту Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2018, головними адресатами якого є як українські стартапи, винахідники та інноватори, так і польські інвестори та інвестиційні фонди.


Заснований 2017 року проект відбувся вже вдруге (інформація про попередню подію), основною метою якого є започаткування масштабнішої польсько-української співпраці у сфері фінансування інновацій, що з одного боку вигідно польським інвесторам, а з іншого – відповідає очікуванням українських стартапів.


Репортаж:
Відкриваючи зустріч, ініціатор проекту – директор Польського Інституту у Києві Бартош Мусялович сказав, що велика кількість учасників цьогорічного заходу є свідченням того, що як для польських інвесторів, так і для українського ринку стартапів подібна платформа для зустрічей є потрібною та висловив сподівання, що ініціатива матиме своє продовження у майбутньому.


        


Модератор зустрічі, голова фонду Startup Hub Poland Мацей Садовський зазначив, що з одного боку польські інвестори оцінили українські стартапи, з іншого ж – українським стартапам припали до душі польські інвестори, що може перерости у розвиток польсько-української співпраці у сфері фінансування інновацій.


В рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник та автор інноваційного проекту мав можливість представити свій проект та отримати шанс взяти участь у зустрічі з польськими інвесторами в Києві. Єдиною умовою для участі у першому етапі відбору було заповнення формуляра учасника англійською мовою. Кількість бажаючих взяти участь у заході склала понад 130 стартапів з усієї України.


        


Серед проектів-учасників були пропозиції зі сфери ІТ-технологій, нових матеріалів, біотехнології, медицини, моторизації, новаторських рішень у промисловості тощо. Пізніше, фонд Startup Hub Poland провів попереднє оцінювання потенціалу зголошених проектів. До фіналу увійшли 30 проектів, які отримали можливість представити свої пропозиції під час зустрічі з інвесторами.


        


Зацікавлених зголошеними проектами інвесторів було 21. В рамках зустрічі, фіналісти конкурсу представили презентацію своїх пропозицій перед аудиторією інвесторів. Пізніше відбулись індивідуальні зустрічі інвесторів з авторами проектів.


        


Загалом участь у заході взяло близько 250 учасників. Проект було реалізовано в рамках співпраці Міністерства інвестицій та розвитку РП, Польського агентства інвестиції торгівлі, Польського агентства розвитку підприємництва, фонду Startup Hub Poland, Польського Інституту у Києві та фонду Фонд Співробітництва за підтримки програми Польська допомога задля розвитку Міністерства закордонних справ РП.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля