25 травень 2019

Польські лицарі на Чемпіонаті світу з середньовічного бою в Україні

 

З 16 по 19 травня 2019 року у парку «Київська Русь», що знаходиться неподалік Києва, пройшов Чемпіонат світу з середньовічного боюУ лицарських змаганнях взяли участь представники з 29 країн світу, серед яких була також і польська збірна Rycerska Kadra Polski


З 16 по 19 травня 2019 року у парку «Київська Русь», що знаходиться неподалік Києва, пройшов Чемпіонат світу з середньовічного бою, організатором якого була Федерація IMCF (International Medieval Combat Federation) разом з Всеукраїнською федерацією середньовічного бою. У лицарських змаганнях взяли участь представники з 29 країн світу, серед яких була також і польська збірна Rycerska Kadra Polski, приїзд якої підтримав її офіційний партнер під час Чемпіонату в Україні – Польський Інститут у Києві.


Польська збірна здобула на Чемпіонаті 5 медалей: 2 золоті у індивідуальних поєдинках (Пйотр Крігер у дисципліні «Довгий меч» та Марцін Вашкєліс у дисципліні «Щит та меч») та 3 срібні медалі у групових боях melee (5 на 5, 10 на 10 i 16 на 16).
Члени польської збірної взяли участь у «Дні Європи», який відбувся у Києві 18 травня 2019 року з показовим виступом лицарського бою. Показ відбувся на основній сцені заходу, співорганізатором якого була Київська міська влада та дипломатичні представництва країн-членів Євросоюзу.


                 


                    


Під час перебування в Україні, польська збірна Rycerska Kadra Polski, разом з Надзвичайним і Повноважним Послом РП в Україні Бартошом Ціхоцьким, аташе з питань оборони при Посольстві капітаном І рангу Мацеєм Наленчем та директором Польського Інституту у Києві Бартошом Мусяловичем, вшанували пам'ять жертв радянського терору у Національному історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили». Квіти було покладено на Польському військовому цвинтарі (тут поховано 3435 громадян Польщі – жертв Катинського злочину 1940 року), а також Спільній могилі жертв тоталітаризму (загальна кількість похованих на цвинтарі осіб може сягати 100 тисяч осіб).


                                    Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля