Події


 

 

Письменниця Йоaнна Яґелло у Києві11 — 12 квітня 2014
Київ
11 квітня
18:00 / "Книгарня Є", вул. Спаська, 5
Київ
12 квітня
14:00 / "Мистецький Арсенал", вул. Лаврська,12 / простір «Арсенал Ідей»

 

Йоанна Яґелло  - письменниця й журналістка, авторка молодіжних романів «Кава з кардамоном» й «Шоколад з чилі», які 2013 року в перекладах Божени Антоняк побачили світ у львівському видавництві «Урбіно». Англійський філолог за освітою, працює редактором освітнього видавництва. Співпрацювала з польськими молодіжними часописами "Перспективи" та "Когіто". 

 

«Кава з кардамоном» - роман про 15-річню гімназистку Лінку, досі спокійне життя якої раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню... Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обов"язки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми... Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з"ясувати пов"язані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила...…  

 

«Шоколад із чилі» продовжує історію Лінки Барської, тепер уже учениці омріяного нею мистецького ліцею. Проблеми підлітків: нагальна потреба в грошах, які треба сплатити за навчання, непрості стосунки з коханим Адріаном і зведеною сестрою Касею, спроби розібратися у своїх почуттях і можливостях – усе це авторка описує без загравань з молодим читачем, називаючи речі своїми іменами і присмачуючи свою розповідь тонким гумором і подекуди іронією. Героїня розуміє, що життя не завжди солодке, а кохання не мусить нагадувати молочний шоколад. Воно швидше схоже на шоколад із чилі…

 

 

11 квітня, п’ятниця

Прес-конференція в ГЛАВКОМІ (вул. Шовковична 8/20)

16.00 -17.00 – Учасники: Письменниця Йоанни Ягелло, директор Польського Інституту в Києві Ярослав Годун, перекладач Божена Антоняк.

 

Йоанна Яґелло на "Книжковому Арсеналі"

 

 

12 квітня, субота


13.00-14.00 Автограф-сесія, стенд "Урбіно"

14.00 – 15.00 / Простір «Арсенал Ідей» / Презентація українського видання дилогії «Кава з кардамоном» та «Шоколад із чилі» львівського видавництва «Урбіно». Учасники: письменниця Йоанна Ягелло (Польща), перекладачка Божена Антоняк, художниця Наталка Гайда, директор видавництва Анатолій Івченко.

15.30-16.30 Автограф-сесія, стенд "Урбіно"

 

13 квітня, неділя

 

12.00 – 13.00 Автограф-сесія, стенд "Урбіно"

15.00 – 16.00 Автограф-сесія, стенд "Урбіно"

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля