Події


 

 

Фотовиставка "ЄВРО: дві країни - одна історія"13 — 30 червня 2013
Київ
13 червня - 30 червня
Музей історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7

 

Відкриття 12 червня (середа) 18:00

 

 

Фотографії:

Маріуш Форецький, Адам Нуркевич PL

Костянтин Чернічкін,  Михайло Чернічкін UA

 

Куратор проекту – Олександр Михед

 

 

Унікальний міжнародний фото­проект висвітлює найбільш масштабну спортивну подію за роки Незалежності, що об’єднала мільйони вболівальників із десятків країн, – Чемпіонат Європи з фут­болу EURO 2012. Знімки чотирьох визнаних фотокореспондентів з Польщі та України - це яскравий спогад про футбольне свято, карнавал емоцій та при­страстей вболівальників, що вирували у червні 2012, представлені у різноманітті поглядів і оптик сприйняття ЄВРО.

 

На виставці глядачі побачать як фотографії матчів, що відбувалися у польських та українських містах, так і бурхливе життя цих міст, що змінили на місяць своє обличчя.

 

13 червня 2013 (четвер) 18:00

Відбудеться відкрита зустріч із авторами та куратором проекту, на якій вони поділяться своїми спогадами та досвідом праці під час ЄВРО.

 

Фотографи, які взяли учать у проекті, мають багатий, але досить різний професійний досвід:

Михайло Чернічкін професійно висвітлює спортивні події вже майже сорок років (в тому числі фотографу­вав усі Олімпійські ігри, в яких бра­ли учать спортсмени України). Спортивною фотографією інтенсивно займається й Адам Нуркевич, який заснував фотоагенцію «Mediasport», а також є співзасновником Польського Клубу Фотожурналістів.

Натомість Маріуш Форецький працює в сфері документальної фотографії. ЄВРО він побачив під кутом найрізноманітніших емоцій вболівальників та змін у міському просторі, у зв’язку із проведенням ігор. Костянтин Чернічкін, який працював як над документальними проектами для друкованих ЗМІ, так і фотографом агенції Reuters, зафіксував матчі в усіх українських містах ЄВРО й життя вболівальників, що вирувало й за межами стадіонів.

 

Вхід на відкриття – за запрошеннями. Інші дні – за умовами Музею Києва (до 15 грн.)

Музей працює Пн.-Нд. 10.00-20.00

 

Приєднуйтеся на Facebook

 

Генеральний спонсор:  


 

Спеціальний спонсор: 


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля