Події


 

 

Eкскурсія Київські місця Казимира Малевича27 жовтня 2012
Київ
27 жовтня

 

CSM (Фундація Центр Сучасного Мистецтва)

Польський Інститут у Києві

в рамках програми заходів Премії ім. Казимира Малевича

запрошують на екскурсію

Київські місця Казимира Малевича

 

13 жовтня, субота,12.00 – 15.00

27 жовтня, субота,12.00 – 15.00

(зустріч біля Агентства УНІАН, вул. Хрещатик, 4)

 

Екскурсію веде Ганна Бура

Відомо, що Казимир Малевич не лише народився у Києві. Тут минуло його дитинство, тут він отримав перші уроки живопису, з Києвом пов’язані його найплідніші викладацькі роки й остання прижиттєва виставка. Натомість сьогодні пам’ять про перебування визначного митця в Києві є доволі невиразною, а безліч фактів лишаються маловідомими.

 

Два роки тому, прагнучи віднайти сліди забутої історії та відновити пам’ять міста про видатного художника, Фундація Центр Сучасного Мистецтва та Польський Інститут у Києві ініціювали створення екскурсійного маршруту «місцями Малевича». Маршрут розробила екскурсовод Ганна Бура. У підготовці матеріалів брав участь український дослідник, автор книг, виставок і фільмів про Малевича - Дмитро Горбачов


Екскурсійний маршрут розпочинається біля Олександрівського костьолу, де хрестили новонародженого Казимира, зупиняється в місцях, найбільш часто ним відвідуваних, та завершується в стінах Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, де Малевич викладав у 1928-30 роках.

 

Екскурсія відбувається в рамках мистецької премії ім. Казимира Малевича, заснованої  2008 року з нагоди 130-річчя від дня народження митця. Премія, ініціатором котрої став Польський Інститут у Києві в партнерстві з Фундацією ЦСМ, - є свідченням пам'яті та визнання Казимира Малевича. 
Детальніше про Премію та умови участі читайте на сайтах CSM та Польського інституту у Києві.

 

 

Тривалість  екскурсії – 3 год.

Вартість – 25 грн.

 

Для участі в екскурсії необхідно попередньо зареєструватися за мейлом art@cca.kiev.ua або телефоном  044 501 94 61, обов’язково вказавши вибрану дату.

Кількість місць обмежена. Якщо Ви записались на екскурсію – не забудьте про це, будь ласка! 

 Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля