Події


 

 

«Подвійна гра» - польсько-український проект у рамках ARSENALE 201224 травня — 31 липня 2012
Київ
24 травня - 31 липня

 

«Подвійна гра» - це частина презентації «Варшавські проекти у Києві», до програми якої входить презентація колекції сучасного мистецтва Центру сучасного мистецтва Уяздовський Замок та Національної галереї мистецтв «Захента» у Варшаві - «Культурний багаж», організаторами якого є ЦСМ Уяздовський Замок та Pinchuk Art Centre.

У виставці «Подвійна гра» візьмуть участь польські митці, серед яких: Анка та вільгельм Сасналь, Моніка Сосновська, Анна Мольська, Боґна Бурська, Збіґнєв Лібера, Оскар Давіцький, Роберт Кусьміровський, Павел Альтхамер, Францішек Орловський, Едвард Двурнік та Пйотр Укланський. Куратором виставки є Марек Ґоздєвський.

 

Відкриття виставки заплановано на 25 та 26 травня 2012 року, з нагоди якого заплановано концерти за участі Яцека Сєнкевича, Яцека Станішевського, Пйотра Курека, Збіґнєва Лібери, Оскара Давицького з музичним проектом «Gas Band» та гуртів «Малі інструменти» та «За сьомою горою». Куратором музичної складової виставки є Анджей Заленський у співпраці з Мареком Ґоздєвським.

 

Група Centrala з Варшави та група Предмети з Києва підготували спеціальний проект перформативної архітектури. Куратор – Кая Павелек.

 

Музиканти у Арсеналі (у рамках проекту "ПОДВІЙНА ГРА")

 

25.05.2012 (п'ятниця)

18:00 – за сьомою горою

            Яцек Сєнкевич

 

26.05.2012 (субота)

18:00 – Малі інструменти http://maleinstrumenty.pl/index-PL.php

 

Пйотр Курек http://www.piotrkurek.com/

 

Мірт http://www.myspace.com/mirtmirtmirt

Збіґнєв Лібера та Оскар Давицький

 

 

04.06–06.08.2012

 

Презентація творчості молодих митців з України та Польщі

 

Pinchuk Art Centre, вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2,блок А, Бесарабський квартал

 

Проект реалізовано у співпраці ЦСМ Уяздовський Замок у Варшаві та Pinchuk Art Centre  у Києві. Проект одночасно буде відбуватись у Польщі та Україні. Він присвячений молодим польським та українським митцям, на творчість яких звернули увагу критики протягом останніх років. Участь у проекті візьмуть п’ятеро митців з Польщі та п’ятеро з України. У рамках проекту українські митці представлять свої роботи у ЦСМ Уяздовський Замок, а польські у Pinchuk Art Centre. Динамічна форма проекту відображає енергію митців молодого мистецтва. Паралельно з роботою виставок, проходитимуть зустрічі з кураторами та критиками мистецтва, а також дослідниками сучасної культури з України та Польщі.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля