Події


 

 

Виставка фотографій Пйотра Клосека «Україна – Польща: Софія – Вавель»07 червня — 13 серпня 2012
Київ
7 червня - 13 серпня
вул. Володимирська, 24, виставкові зали «Хлібні»

 

Урочисте відкриття виставки «Вавель. Фотографії. Пйотр Клосек»  відбудеться 06 червня 2012 р. о 17:00 у виставковій залі пам'ятки архітектури ХVІІІ ст. "Хлібня" за адресою:

вул. Володимирська, 24

телефон для довідок: 278-20-81, 278-26-20

 

Пйотр Клосек розпочав свою кар’єру фотографа понад 30 років тому зі співпраці з відомим журналом "Jazz Forum-International", з яким надалі співпрацює. Він є автором понад 200 обкладинок дисків класичної та джазової музики. Його фотографії можна побачити на дисках з музикою відомих польських композиторів, серед яких Кшиштоф Пендерецький та Вітольд Лютославський. Серед його робіт нерідко можна зустріти краєвиди міст. Виставка «Вавель» є прикладом цього.

У рамках проекту, на виставці у Кракові буде представлено фотографії Софійського собору, а у Києві – фотографії Вавельського королівського замку – пам'яток, які є серцем наших міст та країн.

 

Вавель – це відомий краківський пагорб на березі Вісли у Кракові. На ньому стоїть королівський замок. Вавель – це місце стародавнє та легендарне, яке відіграло у історії Польщі важливу роль. Протягом століть Вавель був політичним, релігійним та культурним центром Польщі. Вавель – це символ багатого культурного надбання поляків.

 

Сторінка фотографа>> www.piotrklosek.com

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля