Події


 

 

Дні Європи. Побачення з Польщею15 — 17 травня 2020
Київ
15 травня - 17 травня

 

Цьогоріч запрошуємо вас відзначити вже традиційне свято у новому онлайн, теле- та радіоформаті.


15-17 травня глядачів телеканалу "Київ" з Днем Європи вітатимуть керівництво держави та столиці, Представництва Європейського Союзу в Україні та посольств держав-членів ЄС.


Сьогодні, 15 травня, і протягом двох наступних днів Польський Інститут у Києві спільно зі Школою польської мови при ПІ раді запросити вас на такі події в рамках програми:


15 травня


"Дні Європи. Побачення з Польщею" – освітня онлайн-програма: переходьте за посиланням, реєструйтеся на мовні уроки "Перше знайомство з польською мовою",  "Dziękuję, або Ґречність понад усе", "Muzyka wzbogaca językowo: розвивай мову через музику", дізнавайтеся багато нового та святкуйте День Європи з нами!


16 травня


12:15 – 14:00 "Дні Європи. Побачення з Польщею": курси польської мови.


Окрім того, протягом дня на сторінці події "Дні Європи. Побачення з Польщею" на вас чекають рецепти традиційної польської кухні зі смачними ілюстраціями.


18:55 – Вітальне слово Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Бартоша Ціхоцького | телеканал "Київ".


Також цього дня згадаємо в ефірі телеканалу "Київ" про 100-річчя підписання Пакту Пілсудського-Петлюри.


17 травня


До століття від  Дня народження Св. Івана Павла ІІ на телеканалі «Київ» ми представимо вашій увазі документальний фільм "Слідами Дядька" від Центру думки Івана Павла ІІ.


Документальна стрічка 2010 року Пйотра Ауґустинка і Кшиштофа Тхоржевського. У фільмі йдеться про душпастирство отця Кароля Войтили, майбутнього Івана Павла ІІ, який разом з молоддю проводив час у горах та на каяках. У цьому 48-хвилинному фільмі використані численні архівні фото- та відео-документи, що ілюструють розповіді близьких приятелів отця Войтили. Час ефіру невдовзі повідомимо.


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля