Події


 

 

Допрем’єра гри The Crown – Корона Речі Посполитої03 — 30 квітня 2020

 

У зв’язку з нинішньою ситуацією, аби хоч трохи вас розрадити у час обмеженої мобільності та спілкування, Директор Фундації князів Любомирських Ян Любомирський-Ланцкоронський прийняв рішення надати гравцям доступ до гри The Crown – Корона Речі Посполитої перед її прем’єрою – тепер можна грати безкоштовно онлайн.


Це перша браузерна гра типу MMO – RPG, дія якої відбувається у реаліях ранньої Речі Посполитої. Автор ідеї – Ян Любомирський-Ланцкоронський, протягом двох років особисто опікувався працею над створенням гри.

Що ж собою уявляє The Crown – Корона Речі Посполитої? Кожен, хто створить собі профіль у The Crown – Корона Речі Посполитої, може обрати  кілька персонажів різних національностей, серед яких: підданий Корони, литовець, козак.                                           

У гравців буде багато завдань та можливостей, таких як: зведення будинків, проходження квестів, поєдинки, захист Вітчизни під час щотижневих викликів. Будуть постійно вестися рейтинги гравців, що дозволить одному з них – найсильнішому – сісти на трон Речі Посполитої. Гра прописана в такий спосіб, аби кожне рішення, яке приймає гравець, мало стратегічне значення та впливала на його подальшу долю.Гра має велику освітню цінність, яку позитивно оцінили державні установи – свідченням цього є отримання патронату над грою Програмою «Незалежна». Також патронату над грою надав Музей «Королівські Лазенки» у Варшаві. Кожен гравець буде отримувати повідомлення про поточні події у Речі Посполитій та світі. Значна частина цікавих фактів проілюстрована картинами, пов’язаними з даною подією, що має на меті привернути увагу гравця та дає йому можливість ознайомлення з мистецтвом. Окрім того, він ознайомлюється з реаліями давньої Речі Посполитої, мапою країни з найважливішими містами. А також мовою, що складається з багатьох давньопольских архаїзмів. Час гри додатково буде нагодою послухати приємна музику, що нагадує придворні барокові мелодії. Великою цінністю та одною з найбільш привабливих рис гри є можливість (й навіть необхідність) зустрічі з героями трилогії Генрика Сенкевича. Під час виконання багатьох завдань може бути дуже цінною допомога Пана Заглоби. Гравець також зможе познайомитися з Лонгинусом Підбийп’яткою чи хоробрим лицарем Міхалом Володийовським.  Прикметно, що до створення гри був залучений справжній Кмітіц! Актор Даніель Ольбжихський, відомий з багатьох ролей в історичних фільмах, погодився на озвучення його голосом у грі The Crown – Корона Речі Посполитої.


Автори гри сподіваються, що The Crown – Корона Речі Посполитої надихне багатьох, особливо молоду аудиторію, поглибити своє знання історії, дізнатися про великі битви XVII століття, постаті королів та полководців, а може й навіть прочитати  трилогію Сенкевича!

У гравців буде багато можливостей комунікувати між собою: загальний форум, головний час для усіх гравців та індивідуальні чати для 2 користувачів.


 


Автори проекту вірять, що можливість налагоджувати нові контакти та заводити знайомства завдяки грі буде її додатковим бонусом.

Теперішня предпрем’єра розрахована виключно на осіб, які володіють польською мовою, котрою була створена перша версія гри. Пізніше гру буде перекладено на англійську, українську та турецьку мови, аби вона стала доступною для народів колишньої Речі Посполитої: відповідно, для литовців, білорусів, українців та латишів. Помітним є неабияке зацікавлення з боку турецьких гравців.Щиро запрошуємо взяти участь у грі:

https://thecrowngame.com/


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля