Події


 

 

Показ художнього фільму "Волоцюги"13 березня 2020
Львів
13 березня
17:30, Центр міської історії Центрально-Східної Європи (вул. акад. Богомольця, 6). Вхід вільний

 


Запрошуємо на показ художнього фільму "Волоцюги" / Włóczęgi (Міхал Вашинський, 1939 р.) і лекцію про стрічку. Подія відбувається в межах програми [розархівування] Міського медіаархіву.

В фільмі вчергове з’являються на екрані популярний гумористичний дует Тонька і Щепка, славетних львівських батярів і ведучих відомої радіопрограми "Весела львівська хвиля". Стрічка, що стала касовим хітом, є другою частиною "львівської трилогії" режисера Міхала Вашинського. 

Про свої майже детективні розшуки матеріалів з історії створення фільму "Волоцюги" (Włóczęgi) розповідатимуть стипендіати Центру, дослідники життя і творчості Міхала Вашинського: письменник, сценарист Станіслав Цалик та кінорежисер, медіа-художник Олег Чорний.

Фільм демонструється мовою оригіналу (польська). Вхід вільний

[розархівування] - це неформальні покази збірок та колекцій Міського медіаархіву, які покликані популяризувати та актуалізувати проблематику архівної спадщини серед громадськості. Ми прагнемо формувати нові погляди на архівування та представляти історичні колекції з незвичної перспективи. Заходи з цього циклу передбачають спільні перегляди і прослуховування візуальних, аудіо-візуальних, чи аудіо творів, які б у відмінній від академічності атмосфері вільних рефлексій і обговорення поєднували популярні формати та архівні-історичні збірки. Це вечори сине-музики чи фото-музики, перегляди фільмів, фото-презентації та інші події, які представлятимуть діалог сучасного і минулого.Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля