Події


 

 

Лекція архітектора Матеуша Адамчака19 березня 2020
Київ
19 березня
19:00, Kooperativ, Січових Стрільців, 23 A

 

Увага!


Лекція перенесена у зв'язку з карантином. Лекція "Просторовий порядок денний і міські наративи"
Матеуш Адамчик | BUDCUD


Сьогодні спостерігаються всі міські "гріхи" перехідного періоду: невгамовне розростання міст, що створює нові райони без певної ідентичності, порожнечі у міській структурі, недостатня система громадського транспорту і транспортне планування, що покладається на автомобілі та централізоване функціональне розташування. Необхідне радикальне зрушення, і саме сучасне багатолінійне міське планування може направити урбанізацію у майбутнє— фантастичне, бо придатне до життя!

Офіс BUDCUD досліджує безліч варіантів у своїх проєктах— вірогідних, сміливих, чітких і стійких, щоб змінити міський статус-кво на динамічну мережу придатних для життя, а також збалансованих місцевих районів з відмінними особливостями та чистими ресурсами. Практика спрямована на вивчення потенціалу території та її зміцнення, перетворення місцевих особливостей у сильні просторові наративи. Створення сильної присутності з інтуїтивно зрозумілими, відмітними символами просторів, сучасним функціональним плануванням і збалансованим зонуванням— це підхід архітектурного офісу BUDCUD.

МАТЕУШ АДАМЧИК, архітектор та засновник BUDCUD—сучасної студії з Польщі, яка працює в галузі архітектури та містобудування. Окрім дизайнерської практики, діяльність архітектора варіюється від консультацій щодо комплексних міжнародних проєктів, викладацької діяльності та курації архітектурних заходів. Нещодавно архітектор взяв участь у міжнародному воркшопі експертів Bauforum у Гамбурзі, де була розроблена нова візія мобільності Гамбурга. Його роботи будуть представлені на Венеційській бієнале архітектури в рамках групового проекту "Othernity" в угорському павільйоні. РЕЄСТРАЦІЯ на лекцію>>Організатор: CANactions

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля