Події


 

 

Фільм «Камердинер» на фестивалі «Дні Вишеградського кіно»17 листопада 2019
Київ
17 листопада
Кінотеатр «Жовтень» | вул. Костянтинівська, 26 | Початок о 18:55 | Квитки у касах

 

«Дні Вишеградського Кіно» — це тиждень показів сучасних фільмів з регіону Вишеградської Групи — угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини.
Проект співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти від Міжнародного Вишеградського фонду. Місія фонду полягає у просуванні ідей щодо сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі
Програмна добірка фестивалю створена за сприяння Польського інституту кіномистецтва, Словацького інституту кінематографії, Чеського кінофонду та Угорського національного кінофонду.


Камердинер | Польща | 2018 | 141'

режисер: Філіп Байон
акторський склад: Януш Ґайос, Анна Радван, Себастіан Фабіяньскі, Маріанна Зидек, Адам Вороновіч, Славомір Ожеховскі, Діана Замойска, Борис Шиц, Лукаш Сімлят, Марцель Сабат, Камілля Баар-Коханьска, Даніель Ольбрихскі


Історія прусського роду фон Краусс і кохання між кашубським хлопцем Матеушом та німецькою аристократкою Марітою. Складні долі трьох народів, що живуть на польсько-німецькому пограниччі на північній Кашубщині, на якому лінія кордону після Першої світової війни поділила не лише землю, а насамперед людей. Розписана на 45 років сага роду фон Краусс – це один з найкращих польських фільмів останніх років.


Події / лютий

Всі події


21 лютого — 01 березня 2020

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля