Події


 

 

Школа Перфомансу у Львові01 — 07 вересня 2019
Львів
1 вересня - 7 вересня

 

З 1 по 7 вересня у Львові «Інститут актуального мистецтва» організовує ШКОЛУ ПЕРФОМАНСУ, що базується на понад десятирічній традиції фестивалю акціоністського мистецтва  – Дні мистецтва перфоманс у Львові, і надалі залишається єдиною професійною освітньою платформою в Україні. 


ШКОЛА ПЕРФОМАНСУ є незалежною відкритою лабораторією, що досліджує специфіку мистецтва перфоманс, демонструє широкий діапазон його напрямків та технологій. 


ШКОЛА ПЕРФОМАНСУ – це цілісний цикл майстер-класів, де кожен учасник має можливість презентувати індивідуальний результат.


Серед інших фестивалів перфомансу Школа перфомансу вирізняється трактуванням освітнього процесу як основи розвитку мистецтва перфоманс. Одним із завдань ШКОЛИ стає конфронтація молодих особистей українського мистецтва перфоманс з досвідченим міжнародним середовищем мистецтва дії.


За структурою навчальний процес побудований з трьох інтегрованих потоків: Технологія (навчання) – Майстерність (відкрита публічна презентація учасниками Школи власних перфоманс-ідей після навчання) – Мистецтво перфоманс (ознайомлення з актуальними тенденціями у сучасному мистецтві акціоізму, виступи перфомерів).


Майстер-класи проводитимуть досвідчені митці, котрі будуть зосереджувати свою увагу на індивідуальному та груповому творчому процесі:  Януш Балдиґа з Польщі, Аня Ібш з Німеччини, Кінерет Хайя Макс з Ізраїлю та Володимир Топій з України.  В рамках Школи свої перфоманси представлять польські митці: Ярослав Першко та Ришард Луґовскі.


Зголошуватись до Школи перфомансу можна буде від 8 серпня до 20 серпня.


Куратори: Ярина Шумська, Володимир Кауфман (Україна), Януш Балдиґа (Польща).


Проект ШКОЛА ПЕРФОМАНСУ буде проходити за підтримки Українського культурного фонду.


Всі перфоманси – вільні для споглядання.


Шукайте новини та детальну інформацію на lvivartlab.comПідпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля