Події


 

 

Національне читання 201907 вересня 2019
Київ
7 вересня
Кнайп-клуб «Купідон» | вул. Пушкінська, 1-3/5 | Початок о 13:00 | Вхід вільний

 

7 вересня 2019 року о 13:00 запрошуємо до кнайп-клубу «Купідон» на вул. Пушкінську, 1-3/5 взяти участь у восьмому Національному читанні!


Цього року ми читатимемо АЖ 8! Новел, а саме: «Добру пані» Елізи Ожешко; «Дим» Марії Конопницької; «Шарманку» Болеслава Пруса; «Мій батько йде в пожежники» Бруно Шульца; «Орання» Владислава Станіслава Реймонта; «Нас пороздзьобують круки та ворони…» Стефана Жеромського; «Сахем» Генрика Сенкевича та «Саву» Генрика Жевуського.


До зустрічі у першу суботу вересня!


Нагадаємо, що 2012 року Президент Польщі започаткував загальнопольську акцію під назвою «Національне читання», яка має на меті популяризацію надбання польської літератури, зміцнення почуття самоідентифікації, а також сприяння культурі живого слово в його найкращих формах.


Тож, 7 вересня 2019 року, на території цілої Польщі у приміщеннях шкіл, бібліотек, культурних установ тощо, будуть організовані спільні читання восьми польських новел. Польський Інститут у Києві також долучається до цієї літературної естафети і його представники чекатимуть на усіх бажаючих у «Купідоні». Текст буде доступний на місці.


Події / лютий

Всі події


21 лютого — 01 березня 2020

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля