Події


 

 

Стипендіальна програма Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia"12 червня — 15 жовтня 2019
Україна
12 червня - 15 жовтня

 

Національний Центр Культури у Варшаві оголошує конкурс на отримання піврічної стипендії у Польщі в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA" у 2020 році.


Програма "Gaude Polonia" призначена для молодих митців і перекладачів польської літератури з країн Центрально-Східної Європи.


Стипендіальна програма триватиме у Польщі з 1 лютого до 31 липня 2020 року. Відбір стипендіатів відбудеться шляхом конкурсу. Від кандидатів вимагається володіння польською мовою, щонайменше на початковому рівні. 


Заявки на участь у програмі прийматимуться до 15 жовтня 2019 року.


Необхідні документи:

  • заявка про надання стипендії;
  • мінімум 2 рекомендації від осіб, які в обраній царині є визнаними постатями;
  • порт-фоліо в паперовому вигляді або на диску CD/DVD.


Заявки можна складати в Польському Інституті у Києві (вул. Б. Хмельницького, 29/2 oф. 17, 01-030 Київ) та безпосередньо в Національному Центрі Культури у Варшаві   (ul. Płocka 13, 01-231 Warszawa).


Детальний регламент програми можна знайти на сторінці: https://www.nck.pl/dotacje-i-stypendia/stypendia/programy/gaude-polonia/dokumenty


Додаткову інформацію про програму  можна отримати у Національному Центрі Культури у Варшаві (тел.: +48-22-350-95-30, e-mail: bberdychowska@nck.pl).


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля