Події


 

 

Участь Войцеха Світали у роботі журі ХII Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця16 — 24 квітня 2019
Київ
16 квітня - 24 квітня

 

XІІ Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця цього року відбувається  у Середній групі. За умовами XІІ конкурсу заявки претендентів приймалися до 10 лютого 2019 року. Відбірковий тур конкурсу пройшли 27 учасників від претендентів із Австралії, Великої Британії, Вірменії, Ізраїлю, Італії, Канади, Китаю, Литви й України.


Дивіться онлайн трансляцію прослуховувань на сайті конкурсу horowitzv.org та на офіційній сторінці

у Facebook - https://www.facebook.com/horowitzpianocompetition/ Войцех Світала – польський піаніст, викладач, лауреат численних міжнародних конкурсів. 1990 року на ХІІ Міжнародному конкурсі ім. Фридерика Шопена у Варшаві, він отримав декілька призів, серед яких приз за кращу інтерпретацію полонезу Шопена. Виступав з сольними концертами у більшості європейських країн, а також в Аргентині, Марокко, ОАЕ, Лівії, США та Канаді.


Також у конкурсі візьме участь почесний гість з Польщі Бартоломей Везнер – піаніст, лауреат численних міжнародних конкурсів, доктор мистецтвознавства, камерний виконавець. Професор фортепіано Академії музики ім. Ф. Нововейського та Академії фортепіано ім. І. Падеревського у Бидгощі (Польща). Художній керівник музичної програми фестивалю «Blumwe Villa». Заступник директора та секретар Міжнародного конкурсу піаністів ім. І. Падеревського.
Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля