Події


 

 

Польська програма на фестивалі «Карпатський простір» 201903 — 05 травня 2019
Івано-Франківськ
3 травня - 5 травня
Більше інформації>> https://carpathian-space.info/

 

ІV Міжнародний мистецький фестиваль «Карпатський простір» 2019, ініційований Національною оперетою, відбудеться в Івано-Франківську 3, 4 та 5 травня 2019 року. Вже вчетверте Івано-Франківськ опиниться в епіцентрі «Карпатського простору».


У рамках фестивалю ми представимо програму, що складатиметься з показу фільму «Обсерваторія» та виставки художніх фотографій «У скарбниці ЮНЕСКО. Музей Краківських соледобувних підприємств "Величка"», що поєднає в одному просторі дві перлини Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Фотовиставка люб’язно надана Музеєм Краківських соледобувних підприємств «Величка» – одним із найбільших гірничих музеїв Європи. Його експозиції розміщені у Соляній копальні «Величка» (на глибині 135 м) та в Замку Королівських соледобувних підприємств. Обидва об’єкти протягом семи століть функціонували в межах одного солеварного підприємства.


*«Обсерваторія» документальний | 36’ | 2018 | режисер – Вєслав Романовський | Польща-Україна | Фільм буде представлено польською мовою з українськими субтитрами.

З нагоди 80 річниці відкриття Астрономічно-метеорологічної обсерваторії Варшавського університету ім. маршала Юзефа Пілсудського Польський Інститут у Києві спільно з Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету запросили до співпраці польського режисера Вєслава Романовського, який зняв документальний фільм «Обсерваторія», що оповідає історію створення цієї величної будівлі, яку було збудовано 1938 року на горі Піп Іван. Зараз обсерваторія знаходиться у процесі відбудови, а у момент свого створення вона була найсучаснішим об’єктом такого типу у Польщі та однією з двох найсучасніших високогірних обсерваторій у Європі.


Більше інформації>>


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля