Події


 

 

Презентація книги Марші Талмедж Шнайдер «Януш Корчак: скульптор дитячих душ»19 березня 2019
Київ
19 березня
Кловський ліцей № 77 | вул. Шовковична, 25 | Початок об 11:00 | Вхід вільний

 

У приміщенні Кловського ліцею № 77 матиме місце презентація книги Марші Талмедж Шнайдер «Януш Корчак: скульптор дитячих душ», в якій представлено живі історії, реальні події, емоційні переживання минулого. Книга складається з розмов з вихованцями Будинку сиріт на Крохмальній, яку з англійської переклали учні Кловського ліцею № 77. Книга вийшла тепла, зворушлива, вишукана.


Януш Корчак  справжнє ім'я Генрик Ґольдшмідт, відомий також як Старий Доктор або Пан Доктор. Польський єврей, який все життя заявляв про свою належність до обох націй.


За його власними словами «лікар за освітою, педагог волею випадку, письменник за покликанням і психолог із необхідності». Людина, яка стала легендою ще за життя, класик дитячої літератури, педагог-новатор, зачинатель діяльності на захист прав дитини і повної рівноправності дітей. Він стверджував, що дитина має право бути такою, як вона є, має право на повагу, на помилку, на висловлення своїх думок. Загинув 1942 року у нацистському таборі смерті у Треблінці разом зі своїми вихованцями.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля