Події


 

 

VII Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE. New Generation15 — 20 жовтня 2018
Львів
15 жовтня - 20 жовтня
Львівська національна філармонія | вул. Чайковського, 7 | Детальна інформація на інтернет-сторінці майстер-класів: http://imcnmcourse.wixsite.com/course

 

Сьомі міжнародні майстер-класи нової музики COURSE відбудуться у Львові з 15 по 20 жовтня 2018 року і стануть платформою для професійної творчої комунікація між молодими композиторами-учасниками та молодими композиторами-викладачами. Важливим доповненням стануть також практикуми з українськими музикантами — учасниками Ensemble Nostri Temporis, які спеціалізуються на виконанні сучасної класичної музики і досягли в цьому вагомих успіхів. Цей новий повністю молодіжний формат COURSE під гаслом New Generation стане навчальною складовою 24-го Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти», який проходитиме у Львові з 5 по 21 жовтня 2018 року.


COURSE – перші в Україні регулярні (щорічні) міжнародні майстер-класи для молодих композиторів, мета яких — активізувати діяльність в українському музичному середовищі та допомогти молодим композиторам налагодити нові творчі контакти із закордонними колегами. Започатковані у 2012 році COURSE стали одними з провідних композиторських майстер-класів у Східній Європі. За шість років проведення у них прийняли участь 46 молодих композиторів з Німеччини, Польщі, Латвії, Греції, Італії, Південної Кореї, Росії, Казахстану, України та 2 молоді українські музикознавці. Викладачами були 17 відомих композиторів з Німеччини, Австрії, Польщі, Чехії, Росії та України. Перебування у постійному контексті професійного спілкування, обміну думками та досвідом; активна творча робота із запрошеними відомими композиторами-викладачами; презентація власної творчості; консультації з музикантами Ensemble Nostri Temporis та підготовка прем'єрного виконання власної музики, — все це COURSE. Формат майстер-класів – ранкові, денні та вечірні події, як публічні (презентації, лекції, семінари, практикуми, дискусії, концерти), так і індивідуальні заняття з педагогами.


Цього року п'ятеро молодих композиторів з України (Катерина Гривул, Майя Младенова, Катерина Воронюк, Яна Шлябанська та Марта Галаджун) та двоє композиторів з Туреччини (Деніз Нургат та Ділай Доганай) стануть активними учасниками майстер-класів. Ще четверо українців (Анастасія Сисенко, Марія Грабіна, Микола Хшановський та Назар Скрипник) стануть вільними слухачами. Всі вони будуть навчатися у чотирьох відомих молодих європейських композиторів, які приїдуть у Львів викладати на COURSE, а саме: Сара Нємцов (Німеччина), Матіас Кранебіттер (Австрія), Даріуш Пшибильський (Польща) та Максим Коломієць (Україна).


Учасники Ensemble Nostri Temporis: Максим Коломієць (гобой), Артем Шестовський (кларнет), Андрій Павлов (скрипка), Золтан Алмаші (віолончель), Назарій Стець (контрабас) та Марія Александрова (фортепіано) проведуть серію практикумів для композиторів-учасників COURSE, а також виконають твори викладачів та активних учасників у програмі «Ночі Контрастів», яка відбуватиметься 20-21 жовтня у Львівській національній філармонії.


Майстер-класи проходитимуть у приміщенні Львівської національної філармонії. Поруч з індивідуальними уроками, на яких можуть бути присутні тільки учасники, також відбудеться низка заходів, відкритих для всіх охочих.


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля