Події


 

 

25 Форум видавців у Львові19 — 23 вересня 2018
Львів
19 вересня - 23 вересня

 

19–23 вересня відбудеться 25 Форум видавців у Львові – один з найбільших книжкових та літературних заходів України. Упродовж 5 днів можна буде відвідати 1000 культурних та освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Весь Львів традиційно перетвориться на Форум видавців, адже події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та 50 локаціях міста. Фокусна тема фестивалю – Ринок свободи. 


Уже традиційно у програмі фестивалю буде чимало заходів, пов’язаних з історією та літературою Польщі, підготовану разом з нашими партнерами: Генеральним консульством Республіки Польща у Львові, польським Інститутом книги та Національним центром культури.


Завантажити програму>>


21 вересня, 16:30-17:45, Палац Потоцьких, Дзеркальна зала


Презентація книги «Польсько-українська військова співпраця протягом історії»

 

До збірки увійшли тексти доповідей учасників конференції, що проходила у Посольстві Республіки Польща у Києві 16 грудня 2015 р. і в якій взяли участь відомі польські та українські військові історики Більше про конференцію>> 


Конференція була присвячена темам польської та української військової історії, в яких співпраця обох сторін породжувала мілітарні та політичні успіхи. Дві окремі панелі стосувалися відповідно співробітництва у період I Речі Посполитої та співпраці у XX столітті. Про співпрацю в ці періоди детально розповідає книжка.


Книга побачила світ за підтримки Польського Інституту у Києві та Посольства Республіки Польща у видавництві «Дух і літера».


Книгу представлятимуть: Рафал Вольський (генеральний консул Республіки Польща у Львові), Бартош Мусялович (директор Польського Iнституту у Києві), польські автори Януш Одзємковський і Мірослав Наґєльський та українські – Олексій Сокирко і Олександр Алфьоров.

Модератор: Володимир Склокін.
23 вересня, 15:30 – 16:15, Львівський академічний театр ім. Л. Курбаса

 

Роман-людина Щепана Твардоха «Морфій»: за лаштунками катастрофи ідентичності

 

Дія роману сучасного польського письменника відбувається восени 1939 року в щойно окупованій гітлерівцями Варшаві. Головний герой, син німецького аристократа й польської патріотки, захищав свою батьківщину Польщу — але країни і її армії неймовірно швидко не стало. Що далі? Поринути у вир наркотичних і сексуальних задоволень чи виконувати місію — і якщо останнє, то як її відшукати в зруйнованому місті і в собі? І хто взагалі тепер той, кого можна назвати «я»?

Роман у неповторній стилістиці оповідає про пошуки героя: немотивовані вчинки, плутані думки, спалахи прив’язаності, промені любові, вир безглуздих подій і пошук сенсу. Це проза психологічно-історична в найповнішому значенні обох частин слова.

 

Учасники: Володимир Арєнєв, Остап Сливинський, Щепан Твардох, Остап Українець.Слідкуйте за оновленнями.


Деталі: bookforum.ua

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля