Події


 

 

Національнe читання 201808 вересня 2018
Київ
8 вересня
Кнайп-клуб «Купідон» | вул. Пушкінська, 1-3/5 | Початок о 13:00 | Вхід вільний

 

У суботу, 8 вересня о 13:00, запрошуємо усіх бажаючих завітати до кнайп-клубу «Купідон» (вул. Пушкінська, 1-3/5) до спільного читання роману «Провесна» Стефана Жеромського за чашечкою кави або чаю. Вхід вільний.


Приходьте разом з нами читати цей роман! Адже, як зазначив президент РП Анджей Дуда: «– Хоча цей роман і написаний майже сто років тому, його актуальність вражає. Тому, на мою думку, для кожного ця книга буде цікавою». Цього року Національне читання відбуватиметься ввосьме. З огляду на винятковість 2018 року, перша леді Польщі Агата Корнгаузер-Дуда, під час офіційної урочистості у Президентському палаці у Варшаві оголосила про те, що книгою Національного читання 2018 стала «Антологія незалежності». До антології було включено 44 тексти, починаючи від релігійного гімну «Богородиця», який було написано у cередньовіччі і закінчуючи творами сучасної польської літератури. Кульмінацією акції стане спільне читання роману «Провесна» Стефана Жеромського в суботу, 8 вересня 2018 року.


Нагадаємо, що 2012 року Президент Польщі започаткував загальнопольську акцію під назвою «Національне читання», яка має на меті популяризацію надбання польської літератури, зміцнення почуття самоідентифікації, а також сприяння культурі живого слово в його найкращих формах.
Тож, 8 вересня 2018 року, на території цілої Польщі у приміщеннях шкіл, бібліотек, культурних установ тощо, будуть організовані спільні читання «Провесни» Стефана Жеромського. Польський Інститут у Києві також долучається до цієї літературної естафети і його представники чекатимуть на усіх бажаючих у «Купідоні». Текст буде доступний на місці.


Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля